Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan nyugtassam le magam,...

Hogyan nyugtassam le magam, ha szétvet az ideg a sok stressz miatt?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 21. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Fuss,ütlegelj egy párnát, dugjál, maszturbálj.
2023. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondogass egy nyelvtörőt az eltereli a figyelmes , vagy nyomjál pár fekvőtámaszt . Valami pót cselekvést keress. Vagy ha nagyon durvának gondolod akkor düh kezelés.
2023. ápr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mitől vagy annyira stresszes? Nem tudsz változtatni a körülményeiden?
2023. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3


Melóhelyen az utóbbi fél évben minden elsz*rodott. Inkompetens vezetők, irreális elvársások, számomra vállalhatatlan műszakrend és rossz körülmények, érzem hogy mentálisan és fizikailag is elkezdett tönkretenni ez a hely. Fel akarok mondani hétfőn, de volt még ledolgozásom, mert korábban nem mentem be mert kiidegeltek, gondoltam korrekt leszek és felajánlom, hogy ledolgozom, beáldoztam volna erre a hétvégém pedig lenne programom, ami fontosabb is, erre bementem és kiderült, hogy már megint össze vissza szerveztek a vezetők egymásnak keresztbe kasul, nem összeegyeztetve, mert ahova mennem kellett volna már oda lett szervezve más akit ráadásul nem igazán kedvelek és látom rajta, hogy neki is kb a f*sza kivan, hogy bementem mert ő se tudta, hogy jönni fogok. Próbáltam nyugodt maradni, de nem sikerült és rohadtul felmérgeltem magam, hogy beáldozom nekik a hétvégémet pedig nem is igazán érnék rá erre együtt kéne dolgoznom kétszer 8 órát olyan emberrel akivel finoman szólva nem kedveljük egymást azok után, hogy lezajlott egy ilyen kis affér, hogy hát én mit keresek itt meg ilyenek. Úgy voltam vele, hogy nekem a mentális egészségem ennél többet ér és hazajöttem, de mivel láttak megjönni aztán elmenni tudom, hogy kb mindenki azt gondolja hogy mekkora idióta vagyok, pedig csak kezd nagyon elegem lenni, abból, hogy sz*rba se vesznek és azt hiszik, hogy majd velem eljátszhatják ezt az össze vissza mindenkit mindenhova szervezünk dolgot, hogy aztán a végén a lehető legrosszabbul jöjjön ki a dolog számomra...

2023. ápr. 21. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Tipikus 21. századi elégedetlen semminemjó hozzáállású véglény aki apróságokból generál hatalmas problémákat és stressztde persze cselekedni már nem mer :)
2023. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Te meg tipikus 21. századi magyar mentalitású mindent mindenkinél jobban tudó, meg mindig mindenkinek a frankót megmondó, de egyébként meg sz*rhoz sem értő, de magát mindenki főlé helyező véglény vagy. Az embernek bármilyen problémája lehet az nem számít, mert úgy is ő a nyomorék igaz? Jól megmondtad, gratulálok... Ez egy nagyon hasznos tanács mentális egészség témakörben. Kérlek vedd a fáradtságot és legközelebb ne válaszolj, ha csak a saját egód fényezése a cél. Egyébként meg mi az, hogy "cselekedni már nem mer"? Mert mi egyebet lehetne még cselekedni azon kívül, hogy hétfőn felmondok a francba és megmondom nekik, hogy belőlem nem fognak hülyét csinálni...

2023. ápr. 22. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!