Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék egyedül ki...

Hogyan tudnék egyedül ki jönni a társ függőségből?

Figyelt kérdés

Vannak szorongásos és panikos panaszaim is,így nem tudok új emberekkel megismerkedni egyszerűen.Ha sikerül,akkor ahhoz az egyhez ragaszkodok.Most van már két éve egy srác,akivel nem vagyunk együtt de el vagyunk.Neha találkozunk,amikor nem másik városban dolgozik,osszejovunk,szexelünk ,amúgy nem nagyon ír,ha nincs itthon :D pontosan tudom,hogy kihasznál,de én meg olyan szinten függök tőle ,hogy rám jön a sirhatnek amikor egyedül vagyok és arra gondolok,hogy igazából ez az egész számára semmi több,én pedig többet képzelek bele.

Szeretetre vágyok,és próbáltam ismerkedni másokkal de egyre nehezebb ,egyre nagyobb szorongással tölt el.

Volt,hogy egy randi előtt panikrohamot kaptam,így benne vagyok a csapdába,mert nincs más csak ez a srác

Ha vele vagyok megnyugszok,boldog vagyok,jó a szex is,nem vagyok végre ideges.

De utána kell egy hét ,hogy helyre rakjam magam és vissza rázódjak,és próbáljsk ne foglalkozni vele.

Egyébként rendes velem ,nagyon jókat is szoktunk beszélgetni,de őt nem érdekli ez az egész.Tudom.

Képtelen vagyok belőle kilépni,többször is próbáltam

De kell

Hogyan tudnék egyedül,tudatosan kijönni ebből a "függőségből"? esetleg van-e valamilyen könyv,ami sokat segítene nekem

?


nov. 9. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

háát én már egy jó 10 éve gyógyítom magam, de még nem sikerült szerintem


Most megyek csoport terápiára a 4. pszicohlógus után

nov. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tenyleg tarsfuggoseged van-e, vagy csak egy erzekeny ember, erzo leny vagy, aki mint mindenki, vagyik egy tarsra, de nincsen kulso okok miatt.
nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy amíg nem jön az a társ, addig beleőrülsz
nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is úgy érzem hogy beleőrülök.

Függök tőle,tőle függ az önbizalmam ,a hangulatom.

Sosem lesz vége,és néha úgy érzem talán én meséltem be,hogy O rossz ember ,lehet csak rossz dolgok történtek vele,és elnezobbnek kell lennem.

Ezért mindent elnézek neki

És néha annyira rendes...nem tudom.

nov. 11. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!