Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egyedül vagyok...

Mit tegyek? Egyedül vagyok itthon súlyos pánikbetegként, nem merek aludni, folyamatosan remegek meg hangokat hallok.

Figyelt kérdés
Ilyenkor éjszaka nem tudok senkihez fordulni meg nem is szeretnék senkit zavarni

2023. szept. 30. 01:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%

Ez lehet nem fog segíteni rajtad, de szembe kell nézni a félelmeiddel.


Ezt úgy tudod megtenni, hogy elfogadod bárhogy is lesz. Fogadd el ami történni fog veled. Tudom, hogy nehéz és magas intelligencia kell hozzá, de szerintem képes vagy rá.



Engedd el minden feszültséged, hallgass vagy nézz meg akár egy egyszerű headspace meditációt és csak fogadd el, ahogy működik a világ és ezzel együtt nyugodj meg.

2023. szept. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Kezdj el horrorjátékokat játszani max hangerővel pl: Devour, ami tele van jumpscareval, torz lényekkel / szellemekkel / sátánidézéssel, majd ha ez meg van akkor kapcsold le a házad főbiztosítékát hogy ne legyen áram aztán menj le a pincébe világítás nélkül és feküdj le aludni. Nyugodalmas jó éjszakát!
2023. szept. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Mitől félsz konkrétan?

Ha az ajtón riasztó lenne pl. az mérsékelné a félelmedet?

2023. szept. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben bekapcsolnék valami vicces műsort és azt nézném amíg el nem nyom az álom.
2023. szept. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha hangokat hallasz, az már rég nem csak pánikbetegség. A pszichiáter tud rá bogyókat adni.
2023. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menni orvoshoz
2023. szept. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha jól gondolom, éjszakai neszeket hall, és nem olyan hangokat, amire te gondolsz, 5ös.
2023. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

A nagyon magányos emberek hallanak hangokat. A szomszéd néni is akkor kezdett el ilyeneket hallani, mikor meghaltak a szülei és már nem volt társasága. Az egyedül élők szoktak magukban is beszélni, mert van rá igényük de nincs kinek, az ember társas lény, a szükséglete, hogy kommunikáljon. Ahol nincs semmi, ott az agy kreálni fog valamit, hangokat, érzeteket akármit. Betölti az űrt. Szerintem nagyon magányos lehetsz ezért hallucinálsz. Menj ki a napra levegőre, keresd fel a barátaid, vagy családot. Végezz olyan munkát amit szeretsz leköti a figyelmed. A torna is jót tesz a közérzetnek. Rajz, vagy vamailyen hobbi is jó.

Az orvosok bogyóinak rengeteg nem kivánt mellékhatása van, sokszor csak kiserleteznek az emberrel, ők sincsenek 100%-ig tisztaban mire lenne szükseg. De ha nagyon eldurvul a helyzet, akkor kerjel segitseget, termeszetesen.

2023. szept. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én szakembert keresnék fel jövő héten , vagy nagyon sürgősen ilyen problémàkkal. Én is pánikbeteg vagyok, tudom miről beszélek.
2023. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%

Valószínű csak a körülötted lévő hangokat hallod ...csak annyira félsz,hogy túl paràzod.

Tedd jó otthonàssa a szobàd este mehet a tv ...valami vígjáték

2023. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!