Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik ez a Fóbia? Saját...

Létezik ez a Fóbia? Saját testemben élni, más teste

Figyelt kérdés

Szóval néha eljön egy ilyen megmagyarázhatatlanul fura, szorongó érzés, hogy nem akarok a testemben élni. Főleg akkor jön elő amikor a tükörbe nézek meztelenül. Ma (legnagyobb meglepetésemre) erősödött egy olyan érthetetlen dolog, amikor más szinte teljesen meztelen testére néztem hogy ezt a fura szorongást jobban, erősebben elkezdtem érezni (ez például egy nő látványa váltotta ki).


Nem tudom pontosan leírni, de nagyon fura, szorongást érzek ilyenkor. Tudom, lehet most azt gondoljátok, hogy viccből írom ki a kérdést, de nem, komolyan gondolom.

Eddig nem nagyon mertem beszélni másoknak erről, megfogalmazni pedig nem nagyon tudtam/tudom azt amit érzek.

Van egy csomó érdekes fóbia, szerintetek ez is az lehet? Ti mit gondoltok erről? Légyszíves normálisan írjátok le a véleményetek, ha tudtok értelmeset hozzá fűzni. Köszönöm :(



nov. 9. 16:52
 1/2 Manócska1 ***** válasza:
50%
nem tudom,lehet valami fóbia
nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden eszembe jutott ezzel kapcsolatban

Hogy a nemeddel nem vagy kibékülve, súlyoddal,kinezeteddel,esetleg nem tetszik valami magadon,fóbia a meztelenségtől,talán csak alapból kényelmetlenül érzed magad a bőrödben és ennek a hatását érzed ha fizikailag is latod magad...megtudod fogalmazni postosan mi a baj es milyen testben élnél szivesebben?

nov. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!