Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék megszabadulni a...

Hogy tudnék megszabadulni a kényszeres ellenőrzésektől?

Figyelt kérdés

Oka: ismeretlen


Pl autó.


Biztos bezártam?!


Látom/láttam a szememmel is hogy zárva,,igen csomagtarto is lezárva látom de egyszeruen nem hagy a gondolat es vissza kell mennem megnezni hogy megnyugodjak.


Sajnos az auto ajto fogantyujaval se jobb a helyet,ugyanis rángatom tudom hogy zarva de az osszes ajtot beleertve a csomagtartot is minimum 4x vegig kell hogy ráncigáljam es korbe korbe megyek a kocsi korul


Oltári ciki fokepp mert panel lakas elott parkolok aki lat biztos teljesen bolondnak nez de mar ez sem tud erdekelni


Ellenoriznem kell!


Es még van hogy sajnos visszafordulok mondjuk 10 perc mulva hogy megnezzem. Ekkor ujra elkezdem azt amit elotte is...



A lakas bejarati ajtajaval ugyan ezt muvelem. Bevallom ott mar kilincs csere is tortent a tulzott rancigalastol amiket az ellenorzeseim alatt muveltem


nov. 10. 13:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!