Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most megőrültem?

Most megőrültem?

Figyelt kérdés
Tegnap délután óta mintha hallanám a mamám hangját kicsit, ilyenek nem szoktak lenni. Persze félálomban van olyan hogy az agyam kreal random dolgokat, vagy amikor túl sok inger ér, de az normális. A mamám fél éve halt meg, akkor nem nagyon voltak ilyenek. Most akkor ezek csak emlékek vagy megőrültem, esetleg egy démon próbál megzavarni?

#hang #emlék #megőrülés #mitörténikvelem
2023. nov. 11. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem most. Már korábban.
2023. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó kapcsolatotok volt? Lehet kapcsolatba lépett veled
2023. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ezekre van magyarázat. Megpróbálom érthetően leírni. Szóval vannak pozitív és negatív energiák. Ez fizika. Te is kibocsátod, ott van körülötted, stb.

Az agyunk nem tudja másképp feldolgozni, értelmezni ezeket az energiákat, csak ha társítja valamivel (látás, hallás, szaglás, tapintás). Amikor egy ilyen energia felhőbe belefutsz, az agyad érzékeli ugyan, de nem tud vele mit kezdeni, amíg valami kézzelfogható dologgal nem magyarázza.Emlékekből kotor, mert újat nem tud kitalálni.

Pl mamád hangját idézi fel.

Amikor a semmiből eszedbe jut valaki, vagy hirtelen otthon parfüm vagy étel illatot érzel, pedig nincs rá magyarázat, az is ettől lehet.

2023. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez csak emlék. Vannak automatikus gondolataink. A gondolatok lehetnek akár képiek, vagy '"hangemlékek", érzések is.
2023. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Olyan intenziven hat rad a halala, plusz hajlamos vagy revedo, feleber allapotban meg tudni magadrol, de mar almodni.

Van meg egy jelenseg, ha esetleg hullafaradt lennel. 14 evesen anno gimnaziummal almat kellett szednunk 8 oran at egy termeloszovetkezetben. Utaltam. Este, mikor aludni probaltam, hallottam a traktort, a vodrok csorgeset, az almak puffogasat, pedig nem aludtam, csak nagyon faradt voltam.

Nem bolondultal meg.

2023. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Démon
nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is egy
nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!