Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmúlik valaha? Közel 1...

Elmúlik valaha? Közel 1 évig havi 1x fogyasztottam cuccokat (Sp, ex, fű), sohasem adagoltam túl magam. Viszont az utolsó buli után irtózatos lejövőn volt. Utána elkezdett inkoherens gondolataim lenni, kognitív zavarok, látásromlás, folyt.

Figyelt kérdés

Allkapocsfeszules stb. Ennek több mint 1 éve. Azóta nem fogyasztottam semmit. Nagyon sokat javult, de még van mit….voltam dokinal, szerinte nem kell gyógyszer. Rendbe jövök valaha? Az agyamban újra helyre fognak állni a dolgok?

( tudtommal nincsen semmilyen pszichés) betegségem.



nov. 11. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Te vagy az Márcselló?
nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobb lett, elmulik. De azert egy gyogyszer abban segitene, hogy a valos tunetek melle nehogy gyarts pszichoszomatikus tuneteket, amiket erezhetsz barmeddig.
nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fura. Hasonló dolgokat fogyasztó ismerőseim szerint ezek a cuccok 100%-ban ártalmatlanok.
nov. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
3, ez ironia?
nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom.
nov. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3-asnak szögezném a soraimat.

Ja, mielőtt végigpróbáltam a könnyü/partydrogok palettáját engem is ezzel akartak hitegetni.

Talán az MDMA a leg kezelhetőbb, szerintem ha pár havonta használja az ember nem lesz belőle baj és nagyon jó élmény. De az sp-vel én is nagyon megcsúsztam. Sok sok millió forint ment rá, többször lefogytam 10-15kg-t mert nem bírtam tőle enni nagyon, és 3-4 napokat voltam ébren mert hogy az milyen vicces. Kis kihagyásokat leszámítva kb egybefolyt egy egész évem, tapasztalatnak jó volt sok másra nem. Mentálisan biztos nem volt jó hatása, mert több hónapos leállás után is kattog tőle az ember. Először nem tudtam, hogy attól van de rá kellett jöjjek. Sz4r az egész csak hitegettem magam, hogy nem gáz de az.

jan. 21. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!