Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább,egyre erősebb...

Nem bírom tovább,egyre erősebb bennem az,hogy megtegyem. Ez van bennem nap mint nap. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szedek gyogyszereket ennek ellenere is igy vagyok. Egyszeruen nem birom ezt a nyomorult eletet elviselni mar.

nov. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Mitől nyomorult az életed?
nov. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi info alapján nehéz megmondani hogy mit csináljál. Semmiképpen ne tegyél kísérletet meggondolatlanul. Ha van kedved beszélgetni, írj privátot.
nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem ismerem az élethelyzetedet, beleértve az kiváltó okokat s a lehetőségeidet sem; mielőbb próbálj valami célt, vagy hobbit keresni. Tudom, hogy könnyű ajánlgatni de hidd el én is gyakran átélem ezt s csak az első lépést kell megtenni, utána rájössz, hogy tényleg megérte. Ilyenkor az embernek esze ágába sincs, gondolkodni ezen. Számodra most hülyén hangzik, de ha kimész futni egyet utána megváltás lesz úgy érzed majd. Újra megjegyezném nem ismerem a lehetőségeidet, nem tudom, hogy nem vagy-e tolószékes stb., de akkor is lehet valamit találni. Barátok se nagyon vannak feltételezem mert sajnos az emberek kevésbé keresik ilyen lelki állapotban az ember társaságát.
nov. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Énis így érzek
nov. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írj és beszélgessünk. Mellette persze, ha tudsz, szakemberhez is fordulj
nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Beszélgessünk hátha tudok segíteni. Persze azért szakemberhez is fordulj és ne cselekedj meggondolatlanul.
nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!