Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne érezzem a valóságot...

Hogyan ne érezzem a valóságot odakint nagyon nyersnek?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezen túllépni?

A hidegség, a közömbösség ami az emberekből van, mintha nagyon robotias lenne mindenki


És végtelenül nehéz kapcsolódni a másikhoz..már már néha úgy érzem, mintha úgy kezelnének mint valami börtönből szabadultat mintha valami hatalmas bűnöm lenne


30f


nov. 12. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, erős huszassal idősebb vagyok (F), nekem is voltak efféle gondolataim 20-30 évesen. Én oda jutottam, hogy a világgal nincs baj. Az embereknek is csak egy része nyomorult, mentálisan terhelt, nem mindenki. Én nemes egyszerűséggel kiépítettem néhány nagyon privát baráti kört, velük kontaktálok, ha valaki normális velem, azt fogadom, ha látok valami frusztrált nyomorultat, azt pedig mentális betegként kezelem és ignorálom.
nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most akartam kb. majdnem ugyanezt a kérdést kiírni. Követem.


30F szintén


Amúgy igen, a világ tényleg szép, a környezet gyönyörű, az erdők csodálatosak, akik ezt a bolygót belakják, azokkal van csak gond...

nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Azoknak is csak egy részével. Ez az, amit nem győzök hangsúlyozni.
nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!