Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Előfordul hogy megkérdőjelezed...

Előfordul hogy megkérdőjelezed a saját valóságodat?

Figyelt kérdés

Például elmész otthonról valahová, előtte gondosan kikapcsolva minden műszaki cikket. Mire visszaersz, hallod, hogy megy valahol a tv, de nem tudod eldonteni, hogy a szomszédban, vagy te nem kapcsoltad ki.

Vagy busszal utazol, aztán az egyik megállóban a szokásos ember áll, aki szintén azzal a busszal közlekedik. De valamiért nem szállt fel, esetleg te szalltal volna rossz buszra, csak nem vetted észre, és máshová megy a busz?

Vagy az egyik boltban egy terméket keresel és meg is található ott (pont az utolsó db belole), de úgy döntesz atmesz másik boltba is megnezni, hatha találsz jobbat. De inkább visszamész az elozo boltba megvenni, es szerencsetlen modon pont addig vásárolta meg valaki azt az utolsó db-ot belőle, amíg a másik boltba atmentel. Megkerdojelezed, hogy esetleg mégsem azt a terméket láttad, vagy mégsem ott?



2022. dec. 8. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
??? Én ilyenről soha nem hallottam de biztos h van ilyen
2022. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Rendben vagyok mentálisan.
2022. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Nekem be LSDzve szokott ilyen lenni.
2022. dec. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

"hallod, hogy megy valahol a tv, de nem tudod eldonteni, hogy a szomszédban, vagy te nem kapcsoltad ki."


Ha már otthon vagy a zajról be tudod azonosítani, hogy a lakásból jön-e. Erőssége, mélysége, tompasága. A szomszéd zajok dübörögnek és inkább a mély hangokat hallani, míg otthon az élesek erősebbek


"a szokásos ember áll, aki szintén azzal a busszal közlekedik. De valamiért nem szállt fel, esetleg te szalltal volna rossz buszra, csak nem vetted észre, és máshová megy a busz?"


Ezt nem is értem. Mi az hogy "szokásos ember"? Mindig ott vár? Teljesen független mástól szállok fel egy buszra ahova én akarok menni. Elvégre nem a szokásos embert követjük


"es szerencsetlen modon pont addig vásárolta meg valaki azt az utolsó db-ot belőle, amíg a másik boltba atmentel."


Az legutolsót mindenki elkapkodja, hogy hátha sokáig nem lesz. Egyszerű pszichológia

2022. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!