Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok mostanában...

Miért nem tudok mostanában aludni? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Mostanában, nem tudok elaludni. Nem vagyok álmos amikor lefekszek aludni. Egy óra hosszát forgolódok mire nagy nehezen elálmosodok. Pl tegnap volt egy kisebb ivászat azt hittem ha ittas állapotba vagyok úgy könnyebben elalszok de még így is órákig csak forgolódtam. Aludtam ma éjszaka is kb 2 óra hosszát. Miért nem tudok aludni mostanában? Mi lenne rá a megoldás?

nov. 15. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Keresd meg az okát.

Sportolsz?

Vagy minimum napi 20 percet szabad levegőn amikor még világos van?

Nem szoktál este agyalni?

Mindig ugyanakkor kelsz és ugyanakkor fekszel?

Van esti rutinod amit mindig ugyanúgy csinálsz lefekvés előtt?

Szedsz valami gyógyszert aminek ilyen mellékhatása lehet?

nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ashwagandha-t szedek, eleinte szkeptikus voltam sose szedtem semmit csak vitaminokat, de ténylegesen segít. Bár nekem azzal volt bajom hogy hajnalba felébredtem, wc aztán nehezen aludtam vissza. Ha kipróbálod akkor arra figyelj szerintem hogy ne rögtön lefekvés előtt vedd be hanem már pár órával korábban. Jah még annyi hogy hasmenést okozhat, eleinte nekem is ez volt de egy idő után abbamaradt.
nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

szorongás



frontin a megoldás:)

nov. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szorongás? A gyakorlás a megoldás és az éneklés
nov. 27. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!