Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kérjek segítséget?

Hogyan kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok mentálisan, de egyszerűen képtelen vagyok segítséget kérni. Rendkívül depressziós vagyok és nagyon aggódom magamért. Sajnos nem is most kezdődött ez, hanem évekkel ezelőtt. Édesanyámnak egyszer említettem, hogy rosszul vagyok, de nem nagyon értette miért lehet ez. Most egy 2 hete ismét egyre rosszabbul vagyok. Végtelen üresség, ahányszor a tükörbe nézek egy másik ember néz rám.

nov. 15. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Gyogyszer kell, hangulatstabilizalo... az agyi neurotranszmitterek egyensulyanak visszaallitasahoz. Menj el TBs pszichiaterhez, felirja es par het mulva jobban leszel.
nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mintha én írtam volna :( igazából én sem tudok kitől kellene segítséget kérnek! Pszichológus? Vagy probaljam egyedül össze kaparnom magam?
nov. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Ha egyedül nem megy írjatok!
nov. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ki lehet adni az elfojtott érzelmeket. én megtanultam,hogy nem szabad elfojtani semmit és néha igenis sírni kell,akár mások előtt is.

ne félj a könnyektől,mert gyógyítanak.

nov. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyáltalán nem tudok sírni már évek óta. Az érzés és az inger ott van, de könny nem jön egyszerűen. Nagymamám temetésén sem tudtam sírni.
nov. 16. 15:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, talán kezdetnek el kellene kezdened valakivel mélyebben, komolyabban beszélgetni. Talán ebből lehet egyfajta segítség.
nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!