Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki lehet gyógyulni ebből az...

Ki lehet gyógyulni ebből az állapotból anélkül, hogy be kellene feküdnöm pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Elég súlyos függőséggel küzdök már évek óta, szeretek fájdalmat okozni saját magamnak. Lényegében élvezem a fájdalmat. Voltam pszichológusnál, de azt mondta, hogy ebben az esetben már be kellene feküdnöm kezelésre. Magáról a jelenségről azt kell tudni, hogy fokozatosan kezdett kialakulni nálam az, hogy fájdalmat okozok. Ha jól emlékszem, fogfájással kezdődött a fejemben az átkattanás, rájöttem, hogy nagyon jól tűröm a fájdalmat, és kívánom is. Annak az esetnek az lett a vége, hogy csak akkor mentem el fogorvoshoz, amikor már bedagadt az arcom, és mivel elhalt az ideg, tovább már nem fájt. Az évek során különböző módokon okoztam magamnak fájdalmat, legutóbb viszont messzire mentem, kettő tűt szúrtam fel a húgycsövembe, ami miatt sürgősségire kellett mennem. Mondanom sem kell, hogy ledöbbentettem a szakikat eléggé. Be akartak utalni a pszichiátriára, de mondtam, hogy nem fekszem be, főleg most, hogy Covid tombol az osztályon. Na mindegy is, szóval ebből ki lehet szerintetek gyógyulni, ha eljárok pszichoterápiára?

2023. nov. 16. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Remélem igen.
2023. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezem majd a dokit, hogy van-e esély pszichoterápiára.
2023. nov. 16. 21:04
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Helyes, támogatom.
2023. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy veszem ki a soraidbol hogy ez téged annyira nem zavar.

Nem igazán fogod fel ennek a súlyosságát, legalábbis a laza leírás alapján.

Kigyógyulni akkor lehet ha komolyan akarod,de mivel ezt szereted hát nem tudom...

Mindenképpen meg kell próbálni mielőtt visszafordíthatatlan károkat okozol magadnak.

2023. nov. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!