Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segített valakinek az antidepr...

Segített valakinek az antidepresszáns?

Figyelt kérdés
Annyi rossz dolgot olvasni róluk az interneten.

nov. 17. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Ha nem használna, nagyon rég nem alkalmaznák.
nov. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Mindenről lehet rossz dolgokat olvasni, még egy vitaminról is amit ha nyakra főre szedsz , bajt okozhat.

Nekem segített az antidepresszáns és akinek erre van szüksége, az szedje is, mert az életminősége múlik ezen.

nov. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Segít, de van mellékhatása. Mérlegelned neked kell, hogy megéri-e.
nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

Rosszat nem írok róla, mivel nem használtam, tehát tapasztalat nélkül elég nagy hülyeség lenne bármit is írni róla.


Én voltam depressziós elég erős szorongással (napi szinten egész napos hányingeres tünettel), pszichiáternél nem jártam, csak pszichológusnál.


2 év után sikerült kimásznom belőle gyógyszerek nélkül életmód és lakhely/munkahely váltással. A lakhely az konkrétan másik ország.


Igazából nekem is "kellett volna" gyógyszereket szednem, mert nyilván sokkal könyebb lett volna a gyógyulás, de én rettentően paráztam egyrészt attól, hogy ráfüggök (sajnos elég addiktív személyiség vagyok), másrészt ugye kísérlet az egész, mert mindenkire másképp hat egy gyógyszer, valakinek elsőre eltalálják, valakinek csak a 3. gyógyszer lesz jó, nekem meg nem hiányzott az akkori állapotomhoz még bármilyen alvászavar, szédülés, stb.

nov. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Azt írják, hogy kb. 80%-ban libidó problémát okoz. (Az SSRI-k) Ez igaz? Tapasztaltatok ilyet?
nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon nagy az esély a szexuális problémára igen. Van aki megússza, de azért az a ritkább. Akinél jelentkezik viszont ott sem egyforma az erőssége és fajtája. Van aki csak kevésbé kivanja a szexet, van aki egyaltalan nem, van akinek nem all föl és/vagy el

sem tud menni, van aki csak lassan megy el de amúgy tudja élvezni a szexet. Nagyon sokféle tünetet okozhat.

nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!