Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi lehet a bajom?

Szerintetek mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Mostanság folyamatosan azt álmodom, hogy ugyan abban a pozícióban vagyok ébren, mint ahogy éppen alszom. Az álomban betörnek hozzánk és mögöttem állnak míg én a fal felé vagyok fordulva. Mivel elég ijesztő meg szoktam ébredni, de nem igazán tudom eldönteni, hogy mi a valóság. Néha újra elfog az álom és folytatódik és ez így megy néha órákig. Általában a tudatlan megébredéseimnél amikor nem tudom eldönteni, hogy ugye ez a valóság e vagy sem, őrült nagy nyomást érzek a testem minden pontján és mozogni is alig bírok. A minap felkeltem, hogy akkor most megnézem hogy tényleg betörtek e és alig bírtam felkelni. Arra is emlékszem haloványan, hogy a "segíts" szavakat mondogattam, csak őszintén nem tudom kinek, mert egyedül tartózkodok a szobámban. Ezek után kitibláboltam megnézni a természetesen zárt ajtókat és eközben piszkosul szédültem is. Általában elmúlik és utána rendesen alszok, valamint reggel már egyáltalán nem visel meg a dolog, mert akkor már vagyok annyira éber, hogy összerakjam mi történt. A mai nap volt a negyedik ilyen és kicsit aggaszt, már csak azért is mert soha nem szoktam ugyan azt álmodni!

nov. 17. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Alvasi paralizis... vagy valami titkos tarsag zaklat ejjelente. :))
nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*tarsasag
nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!