Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki PTSD-vel küzd...

Van olyan aki PTSD-vel küzd diagnosztizáltan?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteket tapasztaltatok? Annyira kevés kézzel fogható infót találok erről!

Normális a megbízhatatlanság, a függőség, a dührohamok, a folyamatos zaklatottság, a szenzorosság (hangokra), a figyelemzavar, időnként teljesen nárcisztikusnak mondható viselkedés?

Elvileg nincs más problémám, de annyira egyedül érzem magam. Mintha az amin keresztül mentem izolált volna az összes emberi kapcsolatomtól. Más is van így ezzel?



nov. 18. 02:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemzavar nálam is. Szorongás, falásrohamok, túlevés, ingerültség. Szintén bántalmazott voltam, gyermekkori és fiatalkori szexuális abúzussal.
nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem C-PTSD-m van. Főként más tünetekkel.
nov. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nap akar 30x lejatszodnak a dolgok a fejemben az már elég jel?
nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom elsősorban Judith Herman:Trauma és gyógyulás, illetve, Bessel van der Kolk: A test mindent számontart c. könyveket. Nagy segítség lesz.
nov. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia

En is ezzel kuzdok mar 5 honapja, engem peldaul megtamadtak. Nekem is szorongas, hosszan tarto panik, egesz napos hanyinger, emelyges, figyelemzavar, kimerultseg, motivalatlansag, van olyan, hogy meg az emberektol is undorodom vagy a szagoktol es igen, nem vagy egyedul.😊

febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!