Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre nagyobb a késztetés,...

Egyre nagyobb a késztetés, hogy eltörjem a lábamat vagy később akár lebénítsam magam deréktól lefelé…mit tegyek?

Figyelt kérdés
Gipsz és kerekesszék fétisem van. Kipróbáltam mind a kettőt. Többször gipszeltem már be magam és kerekesszékkel is közlekedtem már a városban. De még kórházi körülmények közt nem kaptam gipszet és szeretném a lábaim elérzéstelenítését is kipróbálni… Ha beállok, elmúlik a fájdalomérzetem és hajlamos vagyok az önsértésre. Már kétszer szétvertem ilyenkor kalapáccsal a lábamat, de sajnos nem kaptam gipszet, nem tört el… mit tegyek? Hogy éljem ki ezeket? Egyik részről nem nagyon érdekel, hogy mit csinálok magammal, másrészt viszont elég gáz és nem lenne jó valami visszafordíthatatlant tenni… járok amúgy pszichiáterhez, antidepresszánst és hangulatstabilizátort szedek.
2023. nov. 20. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Mit tegyél? Villám gyorsan keress egy pszichoterapeutát!
2023. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van
2023. nov. 20. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a kérdés is őrült.
2023. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó drágám, hát sajnálom. Ezt nem kiélni kell, hanem rájönni, hogy miért akarsz ártani magadnak.

Valami súlyos trauma lehet a háttérben sztem. Talán speciálisan traumafeldolgozó pszichológus kellene?!

Addig találj valami alternatívát. Ha mást gipszelnek a jelenlétedben nem jó? Akkor mehetnél ápolónak, vagy ilyesmi.

2023. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utána lenne csak rossz a hangulatod.
2023. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De most ez szexuális fétis, vagy milyen?

És nem elég szimplán venni egy tolószéket és azzal mászkálni?

2023. nov. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szexuális fétis, és ahogy mondtam, át is éltem ezeket a helyzeteket tettetve, ahogyan a gipszet is, de mégis van, hogy súlyosan előjön ez a vágy...
2023. nov. 20. 19:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez hogy indult el?

Engem fiatal korban lesz...ot egy idősebb nő egy rendezvényen ahol kisegitő voltam.Ő is ott dolgozott a konyhai részen.csak poló volt rajta és logós nagy mellei voltak.Azóta lettem ennek a rabja.Braless fétis a neve...nálad volt valami indikáló dolog?

dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!