Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megölelhet egy pszichoterapeuta?

Megölelhet egy pszichoterapeuta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy elég érdekes kérdésem lenne, de aki volt már terápián gondolom gondolt hasonlóra. Elég közel érzem magam a terapeutámhoz, és közel jártam már, hogy elsírjam magam, de félek, hogy nem jönne oda hozzám. Azt olvastam, hogy normális esetben nem kezdeményeznek ilyenkor fizikai kontaktot. De volt már valakivel olyan, hogy a terapeuta karjaiban tört össze? Nem igazán szándékosan, de mondjuk ha úgy alakult, hogy elkezdett előtte sírni és reflexből megölelte a dilidokit, és az pedig hagyta hogy sírjon? Én elég sírós vagyok, és ezért nem szeretném azt, hogy csak távolról nézzen, és ne csináljon semmit.:/

nov. 21. 22:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Öleléshiányod van, a terapeutád pedig kisrókaként megszelídített téged. Sajnálom.
nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez most akkor mit jelent?:DD
nov. 21. 22:56
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
"Azt olvastam, hogy normális esetben nem kezdeményeznek ilyenkor fizikai kontaktot" Ilyen tényleg van? Mi írja elő?
nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hát nem szakítják meg a sírást mivel ez fontos pont vagy előrelépés lehet, és éreztetniük kell, hogy a sírás természetes. Ha odaszaladnak vígasztalni akkor megszakíthatnak, vagy azt éreztetik hogy nem tudod egyedül kezelni ezeket az érzéseket, pedig igenis tudod.

Na de én viszont a karjaiban szeretnék összetörni.:D

nov. 21. 23:13
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

+akardugaszolni


Komolyan, a legtöbb rámegy a kiszolgáltatott csajokra.

nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: a terapeutám nő és házas:) de köszi a kommentet.
nov. 21. 23:16
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Megölelhet
nov. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
De nem az ő dolga ölelgetni téged
nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
13%
Ismerősömet meg akarta dugni az orvosa.
nov. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát jó, ha màr normális választ úgysem kapok írja le mindenki hogyan akart mindenkit megdugni a vilàgon minden orvos.:)
nov. 22. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!