Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez gáz szerintetek?

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Ma voltam pszichoterapeutanal es mikozben beszeltem volt neha olyan hogy majdnem elbobiskolt/elszunnyadt. Kicsit zavaro volt. Mikor anno online beszelgettunk akkor is volt ez par alkalomkor. Meg is jegyeztem, de a bevilagitasra fogta nagyreszt, hogy lehet amiatt tunt ugy szamomra, de ezek szerint nem...


Ez gaz szerintetek?



2023. aug. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Öld meg!
2023. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Uh, soproni, igaz? Legalábbis az enyém is ezt csinálta!
2023. aug. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Most látom, hogy Debrecen... Na az enyém is ezt csinálta, ezért hagytam ott, ez tiszteletlenség.
2023. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Gondolkozok rajta, hogy inkabb nem megyek tobbet. Szerinte amugy sincsen semmi psziches betegsegem vagy barmi.

2023. aug. 23. 16:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elhinni, de egyszer egy maganpszichologus volt a szomszedom egy levalasztott pasareti villalakasban. Amellett, hogy hallottam, reszben az ablakbol lattam, ahogy a kisfia drogot arul, a kislanya meg minden penteken vadidegeneket cipelt haza kefelni, o rohogve sztorizott reszegen ( papirvekony falak, tenyleg nem erdekelt volna), hogy a betege hogy magyarazott, mikor masnaposan hallgatta, es probalta visszatartani a hanyast.

Ilyen is van. Szomoru.

2023. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Masok szerint?
2023. aug. 26. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Az enyém is ezt csinálta néha, de én akkor már nagyon szerettem őt és nagyon nem akartam ott is hagyni emiatt, de ezzel együtt nagyon gáznak és amatőrnek tartom ezt, illetve nekem nagyon durván az egómra lépett ezzel minden alkalommal. Én ilyenkor mindig krákogtam egyet meg hangoskodtam meg fészkelődtem, hogy felébresszem, hiába vagyok iszonyatosan empatikus, hogy biztos fáradt szegény, de na, most komolyan, ne már... Azaz szerintem nem hogy gáz, de iszonyatosan nagyon gáz, amatőr és szakmaiatlan. Szerintem mondd is meg neki.
2023. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is kicsit fura. Első gondolatom nekem is az volt, hogy mi van, ha valami külsős, tőle független dolog miatt ilyen álmos (otthoni dolgok, betegség) de nem hinném.. Meg, ha mégis erről van szó, akkor miért nem marad otthon addig, míg nem képes rendesen végezni a munkáját?


Szerintem hagyd ott, főleg, ha nem érzed nagyon szükségét. Vagy keress mást. Vannak ilyenek. Az én pszichológusom MINDIG magáról beszélt, elfelejtette amit előző alkalommal beszéltünk, stb.


Az ilyenre ne adj ki pénzt.

2023. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én is negtapasztaltam màr, hogy a Pszichològus betegebb mint a pàciens! A tini lànyomat kellett vinnem Pszichològushoz. A Pszichológus öreg férfi volt és a szemüvegét nem tudta rendesen feltenni a szemére, féloldalt állt a szemüveg, nagyon nevetséges volt valóban a lányom ki is kiröhögte és hozzátette , - ez nem normális Anyu hova hoztál.
2023. aug. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!