Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mennyire vagyok...

Szerintetek mennyire vagyok depresszios? Étvágy alig van,alvászavar,hajnali 1kor pl felkelek nem tudok visszaaludni,faradt gyenge kimerült vagyok mindig,sokat kv cigizek,naponta öngy.gondolatok tervek a fejemben,szenvedek nehezemre esik minden ?

Figyelt kérdés
Pl.nehezen veszem magam rá,hogy megfürödjek levágjam a hajam,enni is pár falatot,nemérdekel a mosatlan,az hogy boltba kéne menni kikéne mossak,beszélgetni telefonálni csetelni se mert nemérdekel inkább egyedül akarok minden téren lenni senki semmi nemérdekek,a kutyát le kell vinni naponta többször de ez is nehezemre esik megeröltető kinlodás,pedig szeretem az állatot,minden nap az van bennem minek keljek fel minek csináljak bármit elegem van és megakarok halni. Pedig szedek gyogyszert de így érzem magam azt hittem majd átlendülök ezen az egészes de egyre mélyebbnek érzem. Dühkitörés is szokott nálam lenni szóval nem tudom ez mennyire depi. Igazából szorongásos depresszió,pánikbetegség,szociális fóbia iyen diagnozisaim vannak a hosszu bőven tiz év alatt. Most megint menjek a pszichiaterhez uj bogyoért? Hát én már kivagyok rohadtul.

nov. 23. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszihiátert.
nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyógyszert szedsz? Csak azért kérdezem, mert nekem hasonló tüneteim voltak, mint neked. Lehet nem jó a gyógyszer. Simán tud okozni rossz hangulatot, szorongást és depressziót.
nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyogyszer miatt ha jol sejtem kell kontrollra jarnod a pezichiateredhez. Ha nem akkor mindenkepp fordulj pszichiaterhez mert lehet a gyogyszerrel van a baki☺️
nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Scippa,júniusban emeltük 15-ről 20mg-ra.
nov. 23. 16:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Van dokim de hát nem mintha érdekelné mi van velem. Ritkán kb félévente 1x járok de akkoris max 10percet vagyok ott. Látom hogy le sem szarja mit mondok. Szóval szart sem érek vele.
nov. 23. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen jelezt ezt a pszichiátered felé. Ezeket a tüneteket kezelni kell. Gondolom ha odatelefonálsz és éppen nem ér rá, akkor valószínűleg vissza fog hívni.
nov. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!