Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet egy ilyen emberrel...

Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni?

Figyelt kérdés

Évek óta súlyos pánikbetegséggel és hipochondriával küzdök. Folyamatosan járom az orvosokat és a kórházakat, nagyjából ennyi az életem. Eddig dolgoztam, de úgy néz ki, hogy onnan is ki fognak rúgni, nem tudok megfelelően teljesíteni a betegségem miatt. Egyszerűen egész nap erősen szorongok, szédülök, el vagyok gyengülve, ájulásérzésem van. Sokszor pedig azt érzem, hogy szívrohamot kapok. Hiába a sok negatív lelet, a rengeteg orvosoknál és kórházakban töltött idő, semmi sem segít rajtam. Dolgozok, azon kívül pedig egész nap itthon fekszek, legtöbbször lehúzott redőnynél. Félek elhagyni a lakást, nehogy ott legyek nagyon rosszul. Dolgozni is nyugtatóval tudok elmenni, anélkül esélytelen, hogy elinduljak.

Mit tanácsoltok?

Úgy érzem, hogy ez nem élet egyáltalán.

Köszönöm a tanácsokat!



nov. 26. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem szedsz antidepresszánst?
nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
SSRI gyógyszer segít
nov. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1


Szedek, azért vagyok még életben.

nov. 26. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hiába a sok negatív lelet."

Milyen leleteid vannak? Belsőszervi vizsgálat, vagy pszichológiai.

Menj el pszichológushoz de ne gyógyszerrel tömd magad.

Nekem is volt ilyen...stressz... szedj magnéziumot, B vitamint, Vasat...sok pihenés. Elmúlik. Antidepresszáns marhaság...a gyógyszerek nem segítenek...és a gyengéknek valók. Stresszoldó gyógynövényes teák stb nekem működnek. Elszoruló torok érzés nekem is volt, éjjel arra keltem, hogy el fogok ájulni, leállt a légzésem is néha úgy éreztem. 3 hónap után elmúlt.

dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Belsőszervi negatív leleteim vannak. Pszichológussal már beszéltem párszor.

dec. 1. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!