Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen emberrel érdemes...

Egy ilyen emberrel érdemes bármilyen kapcsolatot is kezdeni?

Figyelt kérdés

Eleinte rá menős volt, érdeklődő,kedves,sokat beletett a kapcsolatba nyilván azért,mert szexelni akart 🤣utána nagyjából pár hét múlva elkezdett kritizálni.Mindent amit csinálok,ahogy kinezek.50kg voltam,fogytam miatta 5öt mert az alakomat is kritizálta,vagy azt,hogy orr hangom van ,vagy minden egyebet.

Sokszor rosszul éreztem magam és úgy voltam vele elég,aztán hirtelen megváltozott hogy érezte,vége van mert meguntam.

Valahogy mindig vissza tért,elkezdett hivogatni,egy ideig minden rendben volt.Sokat beszelgettunk,elmondtam a problémám,őszintén O is elmondta mi a baj úgy éreztem végre minden jól megy,aztán megint.

Egy napot együtt töltöttünk,megbeszéltük hogy másnap is találkozunk,erre egy szó nélkül el ment és olyat ír hogy most ő rosszul érzi magát mert elment.És 1:1re állunk mert hogy én koszonesnel nem adtam neki csókot :D ott vagyok nála etetne,belenyomja a számba a kaját ,amikor nem akarom.Es nem tudok tőle megszabadulni,mert valahol ragaszkodok hozzá,és nem tudom miért.Most így vegigolvasva,egyáltalán nem kéne vele foglalkoznom és tudom is ,csak néha úgy gondolom, hogy oka van annak hogy ilyen és ez később változik,de már két és fél éve ez van.


nov. 10. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes. Az utolsó mondatod tette ezt teljesen biztossá: mert ha azt gondolod, hogy később majd megváltozik: nem fog! Ez a legnagyobb hiba kapcsolatoknál, hogy azt reméli, hogy később majd biztos megváltozik, dehogyis, csak rosszabb lesz. És nem tudod őt átformálni.
nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy erről sosem beszéltem vele így.Volt hogy ignoraltam teljesen az életemből,és mindig vissza férkőzött.Ugy gondoltam meg kéne vele ezt normálisan beszélni,hogy hova tart az egész és van-e értelme.
nov. 10. 08:14
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
#2: Hát akkor hajrá. :)
nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog valtozni, nincs ertelme megbeszelni, nem fog megvaltozni.

Jo es megfontolt dontest hoztal amikor kivontad az eletedbol. Ne pazarold az eleted erre, zard le, menj tovabb.

nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez siman lehet NPD-s ezek alapjan amiket leirtal. 2.5 ev eltelt, mitol valtozna? Ez oriasi tevedes, mikor a nok azt hiszik, hogy barki is valtozni fog.

Nezd meg Vinter Eva videoit, hogy raismersz-e. Szerintem o foglalja ossze a legjobban es a legrovidebben a temat.

nov. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!