Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegösszeroppanásom van...

Idegösszeroppanásom van sajnos és nem bírom tovább!?

Figyelt kérdés

Úgy érzem idegösszeroppanásom van. Van 3 csodálatos gyerekem és egy férjem, aki semmibe sem néz

Ő azt hiszi, hogy egy nőnek csak arra van szüksége, hogy haza ad pénzt és ez elég. Lassan 20 éve vagyunk együtt...én 36 éves vagyok ő 42. Nem vagyunk öregek, de semmi nincs a kapcsolatunkba. Nem társam, csak vele élek. Magától nem ölel meg, megcsókolni évek óta nem csókolt meg(nincs senkije). Mások szerint szép vagyok, igényes, csinos. Amikor szóvá teszem, azt mondja ő kinőtt ebből, meg, hogy öregek vagyunk csókolózni. Én nem ezt érzem

Vágyok az ilyen érintésre. A gyerekek miatt nem tudok lépni, meg szeretem, nyilván sok évet voltunk együtt. De nem vagyok boldog. Sokszor meggyőzom magam, hogy jó lesz vele. De őszintén irigyen nézem a szerelmes párokat, akik ölelik csókolják egymást. Ma pl nagyon össze vesztünk. Semmibe sem segít itthon, de szerinte én semmit nem csinálok. Pedig munka után egyből takarítok, mosok, pakolok, nem főzök minden nap, ezért kb nulla vagyok a szemébe. Igazából nem is tanácsot várok, de hajnali 2kor azt érzem, hogy nem bírom tovább. Össze omlottam és ki kellett írom. Ha olvassa fiatal férj, azt tanácsolom, hogy segíts a felségednek mindig, mert hiába mutatja, hogy milyen erős, olyan könnyen össze omlik egy ember világa és ha nincs mellette egy igazi társ, akkor nagyon nehéz felállni!


dec. 2. 01:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress titkos szeretot.
dec. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az a megoldás
dec. 2. 02:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos gyakori, ha az ember egy nem működő kapcsolatban/házasságban ragad, akkor idővel összeomlik. Igazából sok lehetőség nincs sajnos. Láthatóan ő nem hajlandó semmit tenni azért, hogy normális legyen a házasságotok. És nem csak ez a probléma, hanem az, hogy egy önző, töketlen barom. Mondanám azt, hogy párterápia, de az ilyen embert lehetetlen rávenni. Igazából egyetlen megoldás maradt: elválsz.
dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olvassa fiatal férj, azt tanácsolom, hogy segíts a felségednek mindig"

Ez meg szerintem egy értelmes embernek egy normális kapcsolatban alap, hogy a másikat társnak tekinti.

dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz menj el.
dec. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem idegösszeroppanás, az nem így néz ki...egyszerűen kimerült a házasságotok.
dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felesleges a pszichológus... Voltam, ideig óráig segít
dec. 2. 10:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy felesleges? Egynél voltál? Mert a pszichológus is olyan, mint a párkeresés, én ötnél voltam, mire az utolsó bevált.

Mit akarsz akkor csinálni? Vegetálni ebben az érzésben? Mert annak semmi értelme, nemcsak magad miatt, hanem főleg a gyerekek miatt is. Nekik te vagy a hátország, ők maguktól nem tudnak egy sz*r helyzetből kijönni és egy idő után látni fogják, hogy anyu kivan idegileg, ez pedig rájuk is hatással lesz.

Le kell ülnöd a férjeddel és átbeszélni ezeket a dolgokat, nem megvárni, míg tényleg idegösszeroppanást kapsz - megsúgom, az nem ennyi, hogy kiborulgatsz, annak komoly fizikai tünetei vannak. Nem lekicsinyítem a bajod, ne úgy értsd! De az idegösszeroppanás egy nagyon komoly dolog, amihez orvosi segítség kell, te pedig szerintem még időben vagy.

Hallgass a józan eszedre... és a gyerekeid érdekében addig menj, amíg nem találsz egy szakembert, aki segít.

dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló szituban voltam, én is úgy éreztem nem bírom tovább, nálunk 1 gyerek van. Én eldöntöttem h válaszút elé állítom, nemcsak fenyegetőzöm, hanem komolyan. Elmondtam neki amit érzek, h nem törődik velem, h érzelmi szinten nulla mit nyújt, meg h nem minden a pénz, neki sem volt senkije, hanem a mindennapi dolgai úgy lefoglalták h nem volt ideje rám. Mondtam neki h nézzen rám,érzelmi roncs vagyok, én ezt nem csinálom, ha nem szeret mondja meg, menjünk külön, fiatalok vagyunk, ő is, én is találok mást, de engem ne kínozzon tovább azzal h sokszor hozzám se szól, rám se néz, átnéz rajtam. Akkor esett le neki h baj van és ha nem változtat elhagyom. Megbeszéltük h odafigyel rám, azóta tartja is. Nem mondom h tökéletes lett minden de látványosan javult. Ha nem segített volna ez a beszélgetés valószínűleg elváltam volna tőle. Te sem érdemled meg h átnézzenek rajtad, pláne 3 gyerek után. Mondd el neki szemtől szembe amit érzel, könnyen lehet h azt sem tudja h baj van, vagy ha tudja is, azt nem h mekkora.
dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És mindezt miért is nem a férjednek mondod? Annyira bírom ezeket a tudatlan, önismeret 0 nőket... Még hogy idegösszeroppanás hahaha! 🤣
dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!