Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szkizofrén vagyok, leszázaléko...

Szkizofrén vagyok, leszázalékolt. Problémák vannak a munkahelyen. Ha elveszteném a munkahelyem, mi lenne a lakhatásommal, akkor egy hónapom van kiköltözni,.és még sok kötelezettségem van. Ki fog segíteni? Gondnokom sajnos nincs

Figyelt kérdés
2023. nov. 4. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj azelőtt új munkát találni, mielőtt annyira elmérgesedne a szitu, hogy kirúgjanak.
2023. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De itt eddig hat évekig még voltak velem elégedve, csak jött egy besúgó aki mindig ellenem áskálódik
2023. nov. 4. 19:17
 3/9 A kérdező kommentje:

Még ugye az a baj hogy a betegség miatt eddig ez kivételével sosem álltam meg a helyem pedig igyekeztem és nagyon erős gyógyszereket szedek.

Azokkal az emberekkel mi lesz akik abszolút nem tudnak dolgozni betegség miatt és csak minimális nyugdíjuk van?

Nem egy életbiztosítás ez az ország

2023. nov. 4. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Feketén vállalnak munkát illetve tengődnek.
2023. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt akarom elkerülni de sajnos a skizofrénia munkahelyi dolgokra is kihat, emberi kapcsolatokra és nagyon kellemetlen tüneteket okoz. Kénytelen voltam ma is 11 szem Frontint bevenni plusz este hármat. Ez olyan mint fogfájásra algopyrin
2023. nov. 4. 19:55
 6/9 A kérdező kommentje:
Én biztos nem fogok tengődni, akkor inkább végzek magammal. Soha életemben nem éheztem S nem is fogok
2023. nov. 4. 20:02
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Na, ma is sikerült megtudnunk, hogy épp hány szem Frontint vettél be. Köszönjük az információt!
2023. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem kell félned, még nem mondtak fel, és nem haltál meg.

Próbálj meg beszélni a főnököddel, hogy lehet, hogy valaki áskálódik ellened. Remélhetőleg a nyugtatók hatására képes leszel erre. Ha elveszted a munkádat, akkor kaphatsz megváltozott munkaképességű munkát is.

2023. nov. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a pszichiátereddel!
2023. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!