Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy paranoid skizofrèn emberne...

Egy paranoid skizofrèn embernek van bármi esélye, hogy a környezete elfogadja, amely olyan emberekből áll, mint amilyenek ti is vagytok?

Figyelt kérdés
dec. 5. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Miért ne lenne esélye? Nekem van egy skizofrén barátom, nagyon jóban vagyunk. Szedi a gyógyszereit és minden okés vele, amennyire lehet. És rajtam kívül is sok barátja van.
dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha egy olyan környezet lenne, ami hozzám hasonló emberekből áll, akkor igen.
dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló gyakorlatilag kijelentette, hogy gyógyszeres kezelés nélkül nem fogad el egy ilyen embert.
dec. 15. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Na aztán kedves kérdező, az első válaszomból ezt hogy a retekbe következtetted ki? Mondtam, hogy tök jóban vagyunk és voltunk is mikor még nem szedett gyógyszert, amit végülis az én és a tesója hatására kezdett el évekkel ezelőtt szedni, hogy teljes értékű életet tudjon élni. Szóval mi van?

1-es vagyok!

dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

"Mint amilyenek ti is vagytok."


Autista vagyok.

dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megmondani. Ha megtudják, onnantól mint veszélyes beteg olyan lesz valaki, pedig tök ugyanolyan, mintha nem tudnák és egy helyes embert látnak benne.
dec. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tapasztalom szerint, ha nem a családtagja vagy akire haragszik,mert tudod a 'titkát' talán van esély rá, nálunk az idegenekkel és a 'vak' barátaival egy 'angyal'. Bár már sok ismerőst ellökött,aki kiszimatolta valami baja van...
dec. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!