Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeltétek az életközép...

Hogyan kezeltétek az életközépi válságot?

Figyelt kérdés

Rám szakadt 45 éves koromra egy hihetetlen mértékű depresszió és kétségbeesés. A munkámban, a karrieremben sikeres vagyok, de a magánélet és a szexuális élet mindig is döcögött. Ráébredtem: Már nem lesz gyerek, család, és a szexuális élet nemhogy fejlődni nem tud, hanem egyre kevésbé jelentkező merevedésekkel el is lehet búcsúzni tőle. Jött a ráébredés: Nem volt a megfelelő a prioritás az életemben és sok olyan lehetőség elveszett, amit már megélni, átélni nem fogok tudni. Ráadásul egyedül maradtam a szűken vett családomat tekintve is.

Volt hasonló érzésetek? Hogyan lettetek túl rajta?



dec. 13. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én járok pszichológushoz. Ő sokat segített. Kicsit fura lesz amit mondok,de rengetegen már halottak 45eves korukra. Ez nm vígasz de rá kell döbbenni,hogy az élet néha X ár de rajtad múlik mit hozol ki belőle. Testedzés mindenképpen jót tesz. Olvass utána, pl.változtass az etkezeseden ,meditalj stb És járj el szűrővizsgálatokra. Tavaly minden szabadidőmben orvosokhoz jártam vizsgálatokra. Januárba megint megyek 5hoz. Vmi hobbit keress ami lelazít a stressz oregit nagyon és napi 8ora alvás, kevés alkohol cigi zéró és legyenek terveid a jövőre nézve. És az apró dolgoknak is kell örülni, és ne máshoz hasonlitsd magad. Ez a te utad.
dec. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az már 35-36 éves korban is elkezdődhet, mivel 36 az élet dele.
dec. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!