Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapuzárási pánik női változata...

Kapuzárási pánik női változata micsoda?

Figyelt kérdés

Kapuzárási pánik férfiaknak van a meghatározása szerint.


Nőknél van ennek megfeleltethető típusú krízis életükben?



2023. máj. 13. 21:16
 1/5 Kitana. ***** válasza:
100%
Ugyanaz, nincs külön.
2023. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Van amelyik bolondnak van.A normális nőnek nincs. Az ő jellemzőik, hogy fia korabeli gyerekekkel kezdenek. Csak sajnálni tudom őket. Végtelenül ...
2023. máj. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
2+ Nem minden férfinek van kapuzárási pánikja. Egészséges lelkű embernek nincs. Legyen az nő v. férfi. Egészséges ember pontosan eltudja fogadni a kor változását-a másik ember testén is.
2023. máj. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Kapu nyitási pánik. Főleg a lábaikat dobják szét akárkinek aki kicsit is bókol nekik.
2023. máj. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én több idősebb ismerősön láttam, hogy bár fiatalon még lazán elvan egy élettársi-együttélési kapcsolatban, 35 felett mindenképp gyűrűt akar az ujjára, meg habfehér ruhában oltárhoz sétálni, meg kisbabát.

Ez főleg azért érdekes, mert én is nő vagyok, és így közel 30 évesen azt kell, hogy mondjam, hogy boldogabb vagyok egyedül, mint egy kapcsolatban bármikor is voltam, és a gyerekek cukik, de túl sok hátránnyal járnak az előnyükhöz képest. Kíváncsian várom, hogy vajon később nálam is átkattan-e valami és fogom-e kétségbeesve hajkurászni a feleség- és anyaszerepet, vagy sem. Mert olyat is látok, akik úgy mentek át a menopauzán is, hogy soha nem kellett nekik ez.

2023. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!