Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha éjfélkor bevettem 6darab...

Ha éjfélkor bevettem 6darab 0,25ös frontint és 2:45kor még 6 darabot akkor meddig fogom érezni a hatását?

Figyelt kérdés
Éjjel nagyon erős pánikroham rám jött,nagyon vert a szivem és remegtem,a 6darabtól picit megnyugodtam és elaludtam de 3 előtt megébredtem és szintén rosszul voltam aztán vettem be megint 6 darabot azt éreztem csak ez a mennyiség tud segíteni.Mennyi ideig fogom érezni a hatását?Mert sajnos elfogyott és nem szeretném ha megint rosszul lennék

dec. 14. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Az a csoda hogy egyáltalán még élsz….
dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért?3mg szerintem nem olyan sok
dec. 14. 08:49
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Dehogy csoda hogy élsz. Még ha 0.5mg-osbol vettel volna be ennyit sem lenne semmi bajod, max kicsit álmosabban kelnél. Amúgy jó tanácsként fogadd el, tanulj az én hibámból, hogy legyen mindig vésztartalékba pár szem még akár magad elől is eldugva arra az esetre, ha már fogytán lenne és messze lenne az iratàs időpontja. Mert így legalább a tudat megvan, hogy oké, ott van mondjuk a szekrényben még 10 szem jövő hét péntekig míg újra tudok íratni, és már maga ez is megnyugtató. Mert annak rosszabb nincs mint mikor kifogysz és akkor leszel rosszul.
dec. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
kb holnap reggelig nyugodt leszel:)
dec. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
4-es. Tévedés. Tapasztalatból mondom. A Frontin hatása 4-6 óráig tart. Már most sem lehet tőle semmi baja, max picit nyomottabb lehet még, ha nincs hozzászokva.
dec. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha a szokásosnál töbet szed be akkor a hatás is tovább tart. Az amit te írsz az a felezési idő... Ő a leírás alapján nem szedi ezt renddzeresen, főleg nem akkora dózisban. Tehát nála a felezési idő irreleváns mert hogy a hatóanyg fele us hatást gyakorol. Példa hogy megértsd... Ha napi 1 mg az adagod akkor ha 3 mg ot veszel be akkor a fekezési idő után is több hatóanyg van bened ami hat is mint amit be szoktwl szedni. Én is tapasztalatból és a logika alapján válaszoltam!
dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem tudom. Én alkalom szerűen szedem és ugyanaz a hatása kettő szemnek is nálam, mint mondjuk 6 szemnek. Nekem meg ez a tapasztalatom.
dec. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem csinál ki 10 sem 15 sem, de ez nem jelenti azt hogy úgy kell szedni mint a cukorkát! Nem véletlenül írják rá a gyógyszertárban a dobozára az adagolást.


Ha a dokid meg tudja viszont fogod kapni az ívet de rendesen! : )


/Engem is kezeltek pánikrohamokkal/

dec. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!