Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek erőszakos OCD-je van...

Akinek erőszakos OCD-je van az tényleg soha nem fog semmi rosszat csinálni?

Figyelt kérdés
Egy ideje eléggé lecsökkentek ezeknek a gondolatoknak a száma nálam, de most azon morfindíroztam, hogy mi van ha valami elkattan az emberbe, vagy önkontrolt veszít, és valami rosszat csinál azzal akit szeret? Ti hogy nyugtatjátok meg magatokat ilyen helyzetben?

dec. 18. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
25%

Nem, persze, csak teljesen tönkreteszi a környezetét. Az tényleg semmi.


OCD-s anyával nőttem fel, szerinted? Amióta elköltöztem, látni sem akarom, olyan traumákat okozott.

dec. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Szia lehet hogy félreérthető volt a kérdésem. Rólam a környezetem nem is tudja nagyrészt, hogy problémám van legtöbb dolog miatt csak fejben szorongok a külvilágra nem vetítem ki ,és főleg nem terrorizálok másokat teljesen "bárány" embernek vallom magam, csak eszméletlenül szorongok miatta. Én világéletemben nem bántottam még azt sem aki engem bántott, főleg nem a szeretteimet/barátaimat emiatt riasztóak az ilyesfajta gondolatok.
dec. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!