Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretem bántani magam ez...

Szeretem bántani magam ez alatt azt ertem hogy fizikai sérülést okozok magamnak ha olyan a kedvem,egyszerűen minden heten elo jon bennem legalabb egyszer ez a Önkárositas iranti vágy es szeretem csinalni szo szerint vagyom rá. ez miert?

Figyelt kérdés

dec. 19. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Van egy fájdalom a lelkedben, amit úgy bírsz elviselni, hogy fizikai fájdalmat érzel. Ez nem ritkaság, de nem a legjobb megküzdési mód az életünkben tapasztalt problémákkal. Fordulj pszichiáterhez, van erre segítség.
dec. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős, sokan vagyunk ezzel így. Viszont veszélyes, valamint óriási fájdalmat feltételez lélekben. Szóval fordulj szakemberhez, de én pszichológust/pszichoterápiát tanácsolok! Több, mint 10 évnyi terápia után javaslom ezt az utat.
dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!