Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy doboz frontin (0.25)...

Egy doboz frontin (0.25) olyannak,aki még sose vett be nyugtatót,nagyon sok lenne egyszerre?

Figyelt kérdés

Haverom mondta, hogy félretett egy dobozzal. Még régebben írta neki a doki mert meghalt az apja és elég nehezen viselte.

Azt mondta a haver,hogy majd egyszer valamikor be fogja venni egyszerre.

Mondtam neki,hogy valószínűleg kihányná és aludna 3 napig tőle. Nem halna bele. Igazam volt?


dec. 26. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem biztos, hogy nem halna bele... Benzo, alprazolám nem játék, halálos fegyver lehet... Nem véletlen van csak receptre, + én betiltatnám, sokkal károsabb dolgokat művel az idegrendszerben, mint például a marihuána.
dec. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Au. Egyik barátom azt mondta régebben,hogy ezekkel telítődik a szervezet és utána már fel sem szívódik a többi. Csak kihányja s többit/átmegy rajta.
dec. 26. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
#2 Egyik barátodnak igaza van annyiban, hogy a hatása lesz kevesebb, mivel telítődik a központi idegrendszer, de a szervezet nem, ugyanúgy meghal, ha egy egész dobozzal bevesz, tudom miről beszélek, nyáron én mentettem meg egy ismerősömet, 10-15 percen múlott már csak az élete, mondta a mentős. Alkohol nem volt hozzá!!
dec. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
73%
Egy doboz 0.25-ösbe nem halna bele. De nagyon szeretné ha belehalna, olyan pocsékul fogja magát érezni. Arról nem is beszélve, hogy annak a hatóanyagnak elég komoly, maradandó hatásai vannak. Ha nem vágyik skizoid tünetekre, maradandó memóriaromlásra, és hasonló mentális képességek romlására, akkor ne vegye be. Igazából a frontint a xanax-szal együtt én is betiltanám, csakúgy, mint az 1. válaszoló. Haszna nem sok van, és elég sok embernél nem is hat rendesen, viszont csúnyán károsít.
dec. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Összegzés: rohadt gyorsan mondd meg a barátodnak, hogy egy önpusztító hülyeségre készül, és ne így akarjon szórakozni, vagy euforizálódni, arra vannak más, legális szerek is. Ha meg depressziós, öngyilkossági gondolatai vannak keressen nagyon gyorsan egy szakembert, pszichológust például. És elveszed tőle az egész dobozzal ha találkoztok, és rám hallgatsz. #3-as vagyok.
dec. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen az lesz. Kidobatom vele.
dec. 26. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát nekem olyan volt hogy semmire nem emlékszem, és a detoxba ébredtem. A másik alkalommal egyedül voltam, akkor átaludtam egy napot (szintén semmire nem emlékszem).
dec. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!