Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hősègben megittam egy doboz...

A hősègben megittam egy doboz hideg 4%-os sört ès kb 3 dl vörösbort? Utàna màsnap kiborultam. Szorongàsok. Sìrògörcs. Hősègben 2 doboz Hell ugyanezt okozta. Szorongò gyògyszertszedő mentàlis beteg vagyok. Ihatok alkoholt? Energiaitalt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Soha ne tedd!
A hősèg miatt lettèl rosszul!
20 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
Miért ne ihatnál?A kérdés a mértékben van és hogy milyen gyógyszert szedsz.
2023. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
83%

Ilyen típusú gyógyszerekhez köztudottan nem való, sőt tiltott az alkohol.

Ez nem olyan, mint a multivitamin, kalcium stb.

2023. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Alkoholt ilyen típusú gyógyszereknél tiltani szokták, ha elolvasod az adott gyógyszer betegtájékoztatóját, szerintem meg is találod.

Energiaital esetén nem tudom mi a helyzet, de - mindentől függetlenül - az érrendszerednek nem tesz jót, azt tudom...

2023. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Másnaposság és a koffein köztudottan szorongásnövelő (2 doboz hellben rengeteg koffein van). Antidepresszánsra lehet inni, nyugtatóra nem.
2023. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

broder en is szorongo tipus vagyok tudom a komentem nem ugy nez ki de hid el.


voltam osztalyon meg minden 5x ongyilkos szardarab mert nem sikerult de a 4. alkalommal sikerult volna.


koffein, kokain, amfetamin, fekete tea meg ilyen elenkitok nem jok a szorongoknak. En sosem iszok ilyeneket. Mindig csak altatok vagy semlegesek viz meg ilyenek. Meg persze a gyoccerek xanax (nem frontin), lamotrigine (feleben hasonlit a xanaxra masik feleben van egy jo tulajdonsaga), meg rivotril ami kb. a lamotrigine meg xanax kevereke.


Ezek mind nyugtatok. Ja meg propanolol. Az a szivverest is lenyugtatja meg az agyad is, pontosabban a spontan felelmet, erdekes egy gyogyszer amugy de jol jon.


Hat ja 4 felet szedek. De legalabb nem szorongok mint te. Viszont a tobbi sajnos megmarad, szomorusag meg ilyenek. Antidepik nem mukodnek, pisiaterrel probaltunk mar szinte mindenfele SRI SSRI SNRI SNDRI Stimulanst RIMA TETRA/TRI ciklikus gyogyszereket egyik sem hasznalt erdemben. Ugyanaz maradtam. Aztan antipszichoztunk, nem segitett az sem.


Egyedul ezek a szorongasoldok hatnak arra az oldalamra.

2023. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Az alkohol eloszor porget, utana altat. Olyan mint eloszor egy ilyen iszonyu gyenge opioid vagy elso alkalomra xanax de nem almosodsz el, aztan meg pont olyan mint egy rivotril es rohadt almost leszel ugy 3 oran at (mar aki bealszik rivotriltol - en meg 16 mgtol sem aludtam el, engem porget), aztan felkelsz 3 - 5 ora mulva, mert az alkoholocska csokkent a REM fazist es aztan jon a masnapossag meg frusztralt leszel meg minden annyi fele farmakodinamikai dolog...


inkabb ne brazzers.

2023. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Xanax és Frontin hatóanyaga ugyanaz az Alprazolam.
2023. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

7


Es itt vege mindennek? Gyartasi folyamatok nincsenek? Csak ugy a levegoben terem vagy farol?


Fu bmeg...

2023. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Vivőanyag lehet hogy más, de hatóanyag ugyanúgy Alprazolam, ugyanaz.

Akinek Frontint írtak fel és csak Xanax van, akkor azt adják.

2023. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Oke feladom, nalad valami gond van. Igzad van, fan terem az alprazolam. Meg a lonak a fsza beszelt vivoanyagrol.
2023. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!