Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden kis probleman stresszel...

Minden kis probleman stresszelek, nem tudom mit tegyek, hogy lesz megoldva stb?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok ezek, amik masoknak teljesen hetkoznapi dolgok. Pl, most nem mentem be dolgozni, mert beteg vagyok, mikor felhivtam a fonokot elotte 5 percig ott konyorogtem magamnak hogy hivd mar fel, nem lesz semmi baj stb. Mindig megerotek szoktak lenni, szoval nem ertem miert izgulok folyton, de teljesen rosszul voltam kb. Utana meg az orvosomat is fel kellett hivni. Ugy hogy a kettovel osszesen jo ha 2, percet beszeltem, maga a folyamat mire felbirtam oket hivni, az volt 10-15 perc. Aztan penteken le is kell mennem az orvoshoz, mar ezen stresszelek egesz nap, aludni sem fogok tudni, vagy csak nagyon nehezen. De ez csak par pelda minden ilyen dologgal ez van es nem tudok vele mit kezdeni mar teljesen kikeszit az egesz. Masoknak ez olyan kb mint az hogy reggel feloltozol vagy nemtudom en meg vegig stresszelem miatta az eletem. Mit tegyek?
dec. 27. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Ezt hívják szorongásnak. Nagyon sokan élünk vele :/

Csoda megoldás nincs, saját magadon kell kitapasztalnod hogyan enyhítheted és azokat tudatosan gyakorolni a helyzetekben.

Nem fogok leírni példát, mert annyi videó van róla youtubeon és tiktokon is, de még rengeteg cikk is például. Az önismeretben merülj el kicsit.

Ha nem megy egyedül, soha nem ciki pszichologus segítségét kérni :)

dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen ez a szorongás..
dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel nem lehet egyuttelni, foleg, hogy abszolut nincs is semmi segitsegem, teljesen egyedul vagyok, mert eluldoztem magam melol mindenkit.
dec. 27. 23:32
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Ne sajnáltasd magad idegeneknek. Így nem csoda hogy elüldöztél mindenkit.

A sebeid nyalogatása helyett dolgozhatnál a megoldáson... Nekem sem volt segítségem sokáig mégis tudtam fejlődni.

Ahelyett hogy ezt a mondatot leírtad volna, már rég elolvashattál volna több cikket különböző oldalakon a szorongásról... Szedd össze magad

dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnaltatni akarom magam, sokszor megprobaltam felallni egy bizonyos pontig sikerul aztan ott eljon az amikor ugy erzem, hogy egyedul nem megy tovabb es segitsegre lenne szuksegem.
dec. 27. 23:49
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Igen őt hívják pszichologusnak! jezusom
dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azert jezus nem vagyok, de ha valaha felallok ebbol, akkor majd en is annak erzem magam.
dec. 27. 23:58
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Te tenyleg megerdemled hogy szenvedjél magadnak.
dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!