Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hat év rendszeres (főleg...

Hat év rendszeres (főleg intravénás) droghasználat okozta idegrendszeri károsodás, mentális zavarok gyógyszerrel helyrehozhatók?

Figyelt kérdés

dec. 30. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mekkora a leépülés?

miben nyilvánul meg?

hány éves vagy?

mit használtál?

dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
35. Kokain, amfetamin, methamfetamin, ketamin, metadon, suboxone.
dec. 30. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Még csinálod?
dec. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Néha
dec. 31. 09:43
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Egyik sem helyrehozható, vagy csak kis mértékben. A gyógyszerek inkább mentálisan csak azt az illúziót keltik hogy minden jó. Szóval jellemzően olyanok mint a drogok, és orvos legyen a talpán aki hamar kitalálja mi a jó... (Amíg pedig ezzel kísérleteznek csak jönnek sorban a mellékhatások.)

Összességében vannak szerek tehát amik használhatnak, de túl bonyolult megtalálni ezeket.

A biztos a belső út, bár lassú. Mindig csak önmagunkban találhatjuk meg azt ami igazán hiányzik. (Ezt nem érdemes kívülről várni.)

jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat a mentális része mindig helyrehozható. A fizikai, idegrendszerei pedig nem nagyon. (Szóval kb így akartam írni, csak rosszul fogalmaztam meg.)
jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mentális zavarok igen.
jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. De nem gyógyszerre gondoltam.
jan. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Én DMT-zek ... Azzal távozhatunk el másik világba.
jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Sziasztok. Mentális betegségekből gyógyítottmeg az ÚR JÉZUS KRISZTUS. Nektek is Őt ajánlom. Akarjátok?
jan. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!