Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kórházi gipszet szeretnék...

Kórházi gipszet szeretnék kapni, ezért rendszeresen szétverem a lábfejemet. Ha bevallanám a balesetin, hogy így történt a sérülés, bevágnának a pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Szerek hatása alatt, amik megszűntetik a fájdalomérzetet, szétverem kalapáccsal teljes erővel és 10kg-s súlyokat vágok hozzá. Brutálisan nézett ki legutóbb is, de mivel semmi törés (ezek szerint törhetetlenek a csontjaim), még csak be sem kötötték, semmi gipsz… hiába mentem mankókkal és játszottam el nagy fájdalmat.

Azt szoktam mondani, hogy ráesett egy súly a konditeremben. Azon gondolkoztam, mit szólnának, ha elmondanám, mi történt valójában. Kegyelemből adnának egy gipszet? Vagy azonnal vinnének a pszichiátriára?


dec. 31. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Vinni kellene igen, a pszicho osztályra.
dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem tudom. Végül is önveszélyes vagy. Ha ez nem az, akkor nem tudom mi. Miért vonz a dolog? Szerintem pszichiátria, ha én lennék ott, én biztos kivizsgáltatnálak mentálisan is.
dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem törhetetlen, csak rosszul csinálod. Kezed hamarabb törik.
dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkább nem írok semmit. Pedig tudnék.


Eredj szakemberhez.


Márha nem kamu. Mert ( remélem ) az.

dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
És mégis ennek mi értelme? Csúsztatsz egy ötöst a dokinak, és begipszeli a sértetlen lábadat is. Cserébe nem nyomorodsz meg.
dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen gipsz fétis?
dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#3 akkor hogy kell jól csinálni?

#5 próbáltam megkeresni dokikat, gipszelőket, de nem vállalták

#6 igen

dec. 31. 14:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, már bocs de kb. Ezer forintért lehet venni gipszkötszert, tök ugyanazt amit a kórházban használnak. Akár te magad, akár a csajod akár, egy prosti is be tudja neked gipszelni. Az más kérdés, hogy jó nem lesz, de gondolom nem az a cél, hogy hetekig abban nyomulj.
dec. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 már csomószor csináltam magam, a kórházi élmény lenne a lényeg
dec. 31. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, csak kivancsisagból kérdem, mi ebben a jó? Mármint az a jó érzés, hogy a kórházban vagy és foglalkoznak veled, vagy az hogy be vagy gipszelve?

Nekem volt eltörve a karom, alig vártam hogy a gipsz lekerüljön.

jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!