Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet, miért produkál...

Mi bajom lehet, miért produkáló ezt?

Figyelt kérdés
Minden egyes nap rettentő fáradt vagyok, nincs kedvem semmihez, nehezemre esik minden mozdulat. Amik korábban örömet szereztek hobbik, nem tesznek már boldoggâ! Sőt sokszor már nem is csinálom őket. Rettentő fâradtnak érzem magam, sokszor sírok, veszekszem kínomban. Este ùgy fekszem, már ha tudok aludni, hogy bár ne lenne reggel. Tavaly lett ùj kapcsolatom költözés előtt, mâsik megye, ùj munka amit itthonról csinálok,együtt élek a férfival aki miatt hoztam meg, hogy eljövök mert vele akartam lenni. Gyakorlatilag semmi bajom nem lehet, ennek ellenére ùgy érzem magam mint aki nem is él. Mi lehet a bajom?
jan. 2. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
A múltad cselekedeteiben van a problémád gyökere.
jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy kell értenem?
jan. 2. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Kevés a szex! Dugjatok többet!
jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos az 1-es válasszal rohadtul nincs kisegítve.
jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán vagyok kisegítve ez tény.
jan. 2. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Depresszió tüneteit írtad le kb. Nem merült fel benned, esetleg ez a bajod?
jan. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehetnek lelki okai a kezdődő depressziódnak: bár elméletileg "nem lehetne semmi bajod", hiszen van munkád, párkapcsolatod stb., valójában mégsem vagy ezekkel elégedett, nem vagy boldog, de ezt neked kell őszintén megbeszélned magaddal, hogy mi a gond. Lehet, hogy a párkapcsolatod mégsem sikerült olyan pompásan, de nehéz ezt bevallani, hiszen ezért költöztél, váltottál munkát stb. - ezt MI nem tudjuk. Nézz magadba, gondolkodj, írd le, mi jó és mi rossz van az életedben, mi tesz boldoggá, mi nem.


Másrészt sajnos lehet eü oka, vitaminhiány vagy hormonprobléma pl., egy általános kivizsgálás, mondjuk egy nagylaborral, D vitamin és vas szinttel nem ártana.

jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!