Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fevarin 100mg tabletta ,valaki...

Fevarin 100mg tabletta ,valaki szedte már ezt a gyógyszert ? Hatásos? Nem szok hozzá a szervezet?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz hozzászokás alatt? Hozzászokik a szervezeted abban az értelemben, hogy ha hirtelen abbahagyod akkor rosszul leszel (elvonasi tüneteid lesznek). Viszont tolerancia nem alakul ki vele szemben, azaz nem kell egyre többet szedned ugyanazért a hatásért. Az hogy hatásos-e lesz e neked senki nem tudja előre megmondani.
ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha elvonási tünetem lenne tőle isten mencs!!! Muszály lenne örökre szednem?
ápr. 30. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne muszáj örökre szedned, fokozatos csökkentéssel elhagyható.
ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon rövid ideig szedtem, nem szerettem, de így is csak fokozatos csökkentés mellett hagyhattam el.
ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a pszichiáter azt ajánlotta hogy napi este egy felet vegyek be ,ezt hogyan lehetne csökkenti ? Vagy inkább bele se kezdjek?
máj. 1. 08:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne kezd el.. keress egy jobb pszichiátert.
máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem este a legrosszabb, mert brutálisan felpörget. Én nappal szedtem, de ezerrel pörögtem tőle, mintha hiperaktív lennék. És folyton vigyorogtam, de belül ugyanolyan szarul voltam. Ezt az ellentmondást pedig gyűlöltem, hogy egyszerűen nem tudtam megélni a fájdalmat (pedig ott volt), mert a gyógyszer miatt kényszeresen jól kellett volna magam érezni, de az se ment, nem volt hiteles. Úgy éreztem, szétszakadok ebben a kettősségben. Pedig szerintem én is felet szedtem, utána egy ideig negyedet kellett, úgy hagyhattam csak el. És később, amikor újra volt depressziós epizódom, akkor már eleve úgy mentem terápiába, hogy pszichológust kerestem és megmondtam, hogy mindenképpen gyógyszer nélkül szeretnék terápiázni. Sokkal többet ért, mint a pszichiáter a gyógyszerével meg a felszínes rövidterápiájával. Igaz, a pszichológussal sokkal több idő volt, de hatékonyabb és tartósabb. Azóta (kb. 8 éve) nem volt depressziós epizódom se pánikrohamom.
máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a pszichológus pénze kerül ? Nem a pénz miatt kérdezem csak nem szeretném hogy váratlanul érjen!
máj. 1. 16:13
 9/9 A kérdező kommentje:
És ha szedem akkor az nem gátolja a teherbe esést ?
máj. 13. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!