Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki okok miatt hosszan...

Lelki okok miatt hosszan tartó szédülés/fejfájás lehetséges?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja érzek egy szoritó fejfájás érzetet a fejemben amihez társul egy laza szédülés is. Több kivizsgáláson is voltam, és nem állapítottak meg az orvosok semmi féle problémát (neurológus, kardiológus,füll orr gégész).

Az lehet, hogy lelki okok miatt történik ez velem? Azt el tudom képzelni, hogy rövid távon létezik ilyen, de az hogy már majdnem egy éve megállás nélkül ezt érzem elég fura.

Valakinek volt már hasonló tünete? Volt rá megoldás?



jan. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
8 éven át fájt a fejem. Úgyhogy...pszichoterápia lett a megoldás.
jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ahogy az elsonek. De nekem csak 3 év
jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Igen! Én a hasammal voltam így, csak 1 éven keresztül és igaz, szorongás is jelen volt. Minden szükséges vizsgálatot elvégeztek, minden rendben, azon kívül, hogy a szorongás miatt szédültem, illetve a tipikus szorongásos rohamra jellemző tüenetek voltak. Maradt szintúgy, ahogy az elsőnek a pszichoterápia.
jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet.
jan. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat csináltak a neurológián? Milyen jellegű a szédülésed? Mintha egy hajón lennél vagy forgó jellegű, mennyi ideig tart stb. ?
ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!