Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetseges hogy valami agykaro...

Lehetseges hogy valami agykarosodas? (bovebben lent! )

Figyelt kérdés
3 Hete volt egy balesetem, beutottem a fejem rogton elvittek orvoshoz ahol megrontgeneztek a fejem, ott azt mondtak semmi bajom. Azota egyre tobbet faj a fejem, es kb mintha az agyam fajna. Oldalt a fulem mogott faj, es jobb oldalon ilyen kis "dudorok" vannak, amit furcsalok mert bal oldali fulem mogott nincs. Neha az arcom is faj, es a latasom is romlott, neha homalyosan latok. Nagyon felek, foleg akkor faj nagyon a fejem ha ragondolok erre az egesz dologra! Lehetseges h valami agykarosodas?! Amit akkor egybol nem vettek eszre. Vagy agydaganat? Mar tenyleg nemtudom mire gondoljak!

2014. aug. 27. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz, csináltass röntgent, CT-t!
2014. aug. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A röntgen elsősorban a csontokat "látja". Ha bármi vérzés, vérömleny lett volna, azt nem lett volna képes kimutatni. Most már talán érfestés kellene, mert a fejfájás valami fel nem szívódott vérömlenyre utal, ami további komplikációkat okozhat.
2014. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mi az az erfestes? bocsi ha hulyeseget kerdezek, de nem vagyok otthon az ilyen dolgokban. Es akkor elsonek hazi orvoshoz menjek kerjek beutalot?
2014. aug. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!