Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos feszültség érzés,és...

Folyamatos feszültség érzés,és egyszerűen nem tudom mit csináljak.Ezek a módszerek ideiglenesen jók?

Figyelt kérdés

Írtak fel frontint,de az elfogyott és a hétvégén kikészülök.Gyorsan érzem hogy ver a szívem,és csak a nyugtató,a pia,a fű ,vagy az edzés tudja lecsillapítani.Barátok úgy igaziak nincsenek ,csak akikkel egy fűre,vagy egy italra össze tudok jönni.Ők nincsenek rám jó hatással,de addig sem érzem ezt a feszülést a mellkasomban és nincs hányingerem.

A fű a legjobb,de most spórolok,mert ebben a hónapban nem dolgozok.

Nehéz

Ingyen meg max akkor szivhatok,ha találkozok azzal a sráccal,akivel őszintén annyira nem akarok(csak akkor tudom elviselni,ha már van bennem cucc)

A torkomon érzem a szívem.

Edzeni már voltam a hét minden napján és nem akarok állandóan menni

Egyedül nehéz lekötni magam

Nem tudom mi legyen,de bármi jobb ettől az érzéstől,mint ami bennem van.

Nem tudom,menjek el szívni azzal aki csak lelkileg lehúz,ha nincs bennem anyag vagy menjek el edzeni ma is(de az gyorsan eltelik)

A tánc és a buli az ,ami megnyugtat,de vasárnap hova mehetnék.

Tudom,ennyi bajom legyen de konkretan olyan mintha infarktus közeli állapotban lennék.


jan. 7. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Magne B6 és Rhodiola.
jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha okilag meg szeretnéd oldani, akkor pszichológushoz menj.

A bulizásra és egyéb szerekre kiadott pénzt pszichológusra fordítsd.

jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a fű ingyen van,inni nem iszok gyakran,bulizni is havonta megyek,így kb 10k egy hónap,vagy kevesebb,nem vagoyk alkoholista,csak az megnyugtat.Időm nagy részét az edzés és munka vette ki,de egy hónapig semmi,csak az edzés van nekem.Egypszichológus heti egyszer 15-20k,az rengeteg,annyi pénzem nincs.Egy hónapra leosztva rengeteg.
jan. 7. 09:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Valahogy szerezzé frontint oszt menny vissza a szokásos adagodra. Én is gyógyszerezem magam én is sokszor voltam így.
jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10 ezer alatt (vagy ezen ár körül) is lehet pszichológust találni, ha jót találsz, megéri a ráfordítás.
jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el a szereket, sportolj, kirándulj, relaxálj, önismeret, stresszoldás, egészséges(ebb) táplálkozás. Sok víz, az is oldja a stresszt, egyensúlyba hoz.
jan. 8. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyanez vagyok,60 per óráért járok 45 percre pszichoterapeutához, egyre jobban vagyok 20 ülés után.
jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!