Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merek mozogni.milyen...

Nem merek mozogni.milyen pszichoterápia,sport lenne nekem hatásos?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen szorongok emiatt minden mozdulatom görcsös merev.alig tudok normálisan mozogni sokszor mert nem tudom elengedni hogy figyeljem a mozdulataim.mit tanácsoltok amellett hogy menjek pszichológushoz? egyáltalan van aki átélt hasonlót?
jan. 7. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellenellasos gyakorlatok otthon is akar. Ha eljutsz a pszichologusoddal oda, hogy merj mozogni, akkor mehet az is. A "resistance band" = "ellenallasos gumiszalag" gyakorlatok is izmositanak, nyujtanak, ha gyengen csinalod akkor nyujt, de csavarhasz rajta akkor erosit. Csomo anyag fent van a neten. En eloszor a kek szinut ajanlom, mindenki azt veszi szinte, az megfeleloen rugalmas azt hiszem 200%-ra tud kinyulni a normalis allapotabol (150cm).


Nem reklamozom, de a Thera-team arul ilyeneket, nagyon jo termekeik vannak, nemzetkozileg elismert - Braziliaig, nem viccelek. Keress rajuk. Ha latex erzekeny vagy, akkor hivd fel oket, vagy a rendelesben ird meg nekik, hogy latex menteset adjanak, mert olyan valtozatot is kerhetsz.

jan. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthon egyedül is zavar? Vagy inkább szociális szorongás jellege van?
jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már itthon is erre fókuszalok de emberek között rosszabb
jan. 7. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

figyelem a kérdést, nekem is ilyen jellegű problémám van, iskolai tornaórán ért traumák miatt.


ugyanitt: valaki esetleg tudna ajánlani autizmusbarát személyi edzőt Budapesten?

jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs! Az ingyenes nem jó semmire! A szakemberek túlterheltek!!!
jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!