Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen mentális problémája...

Milyen mentális problémája lehet az ismerősömnek?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtünk el újra beszélgetni, azelőtt évekig semmit nem lehetett róla tudni, azt sem, hogy életben van-e. Közben kiderült pár furcsa dolog róla. Pl. 18-25 éves férfiakhoz jár szexelni pénzért, de mind kisfiúsan néznek ki. Holttestekre maszturbál, ezekről mutatott is pár képet a telefonján. Elmondása szerint a pszichiátrián is járt néhányszor, de azt mondja nem beteg, csak a nyugtatóját íratja fel. Ezeket leszámítva egy rendes, értelmes ember, akivel sok mindent meg lehet beszélni.

jan. 7. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, valahogy az én ingerküszöböm valahol ott ér véget hogy holtestekre maszturbál.
jan. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És nem félsz esetleg, hogy a végén te is egy holttest leszel, akire maszturbál?

Ha jót akarsz magadnak, nem beszélsz ezzel a rendes, értelmes emberrel.

jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a srác meleg ezzel nincs is gond de hogy kisfiús tagok jönnek be neki úgy hogy van ez a halottas fétise plusz irják neki a nyugtatókat ez simán beillik egy sorozatgyilkosról szóló filmnek

Jobb volt neked amíg nem tudtál róla semmit

jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A képeken lányok voltak, nem tudom meleg-e, nem is számít, az lenne a legkisebb probléma. Azt nem mondta, hogy mire kellenek neki, de sejtem, mert mindig akkor hozta szóba, vagy mutatta amikor a szex volt a téma. Nem félek tőle, régen se volt erőszakos, most sem az, normálisan viselkedik az emberek közt, bár néha kissé lassú felfogású. Inkább sajnálom őt, huszonévesen még a szüleivel él, és sokszor munkája sincs, barátai sincsennek rajtam kívül.
jan. 8. 00:00
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

"18-25 éves férfiakhoz jár szexelni pénzért"

Kezdjük ott hogy fiúról vagylányról beszélünk?

jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5: Ő férfi, és fiúkkal fekszik le. Nőkről is szoktunk beszélgetni, de azzal még nem láttam.
jan. 8. 00:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szoval elo kisfiukra es halott kislanyokra izgulo biszex. Erdekes egy fazon, egy pszichoanalizist megerne...
jan. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!