Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi válthatta ki egy több éve...

Mi válthatta ki egy több éve nem látott ismerősömből ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Tegnap lementem a helyi edzőterembe, köszöntem és váltottam pár szót az ismerősökkel akikkel általában egy időpontban edzünk. Most viszont feltűnt egy régi ismerős arc, pár évvel ezelőtt beszéltem vele utoljára, a teremben most láttam először. Találkozott is a tekintetünk ezért odamentem hogy legalább köszönjek neki, épp le volt ülve egy padra.


Köszöntem, nyújtottam a kezem egy kézfogásra, de nem viszonozta egyiket sem. Egy értelmetlen szót mondogatott 2-3x, láthatóan fáradt/zavarodott volt, mintha nem értené amit mondok, nem nézett a szemembe sem, majd elsétált, pár perc múlva elhagyta a termet is. Mielőtt arra gondolna bárki hogy megijedt tőlem, az kizárt, pár hónapja járok csak oda, nem vagyok izmos sem a 180cm/70kg-ommal, az illető meg alapból jóval termetesebb mint én. Tudtommal okot sem adtam arra hogy haragudjon rám, évek óta nem láttuk egymást, így jutottam el ebbe a kategóriába.


Tudom hogy semmi közöm hozzá, nem is adtam hírét ennek az ismerőseim között, de névtelenül egy anonim fórumon remélem nem gáz ilyet kérdezni.


Mi válthatta ki belőle ezt a viselkedést? Régebben tök normálisan viselkedett, nem volt félénk vagy hasonló. Talán fel sem ismert most?



2023. jan. 24. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb kérdezd meg tőle ha egy helyre jártok edzeni.

Lehet meg sem ismert.

2023. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen mondatot ismetelgetett?
2023. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nem akart veled beszélgetni.
2023. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Passz. Lement a cukra es rosszul volt?

Idokozben bekattant es edzeni jar?

2023. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!