Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen alkoholt és mekkora...

Milyen alkoholt és mekkora mennyiségben iszol meg naponta / hetente?

Figyelt kérdés
Ha iszol...

jan. 9. 11:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Nem iszom. 51/F
jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Családi ünnepekkor 1-2 korty bort, nagyon max 1 dl-t.
jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Sokat :(
jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
6-8 vagy néha 10 Liter sört. De vasárnap megittam 4 liter házi bort és detox lett a vége :(
jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%
Ja naponta iszok 6-8 liter sört akartam írni. Mondjuk én alkoholista vagyok. Próbálkozok a leszokással...
jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
Most épp semennyit, mert terhes vagyok. Előtte nagyon változóan: volt hogy hetekig vagy hónapokig semmit nem ittam, volt, hogy havonta párszor, pl. volt családi vagy baráti esemény, volt, hogy hetente többször, pl. nyáron szinte mindig van otthon pár doboz sör, gyümölcssör, néha jól esik 1 vagy fél dobozt meginni vacsi után. Vagy néha vettünk egy jófajta rumot férjemmel, mondjuk valamit megünnepelni, azt iszogattuk meg felesenként heti néhány alkalommal. Karácsony környéként szoktunk venni 1 Baileyst vagy rumot, meg olyankor több baráti, munkahelyi esemény van, de mondjuk utána januárban behúzzuk a féket és szándékosan nem iszunk 1-2 hónapig.
jan. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
Heti 1-2 sör, nyáron ha jó idő van akkor heti 3-4.
jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
4-es, 10 liter sör az hogy jön össze? Nem terheli meg a szervezeted ennyi folyadék? Ekkora mennyiségnél már a szénsav is tud gondok okozni.
jan. 10. 10:51
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
25 vagyok és eddig egy deci SE ment le a torkomon!! 😁
jan. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Senior Séf ***** válasza:
70%
Májusban lesz 32 éve, hogy absztinens vagyok. Azelőtt az árvák könnyét is...
jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!