Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza ezt a jelenséget?

Mi okozza ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
Amikor külföldre megyek valahová, erős szorongás fog el, néha szédülés is, még hasmenés. Mindig ilyenkor, holnap utazók ráadásul. A.legutóbbi kirándulást is tönkretette a hasmenés. Viszonylag kis mennyiségű, sárga széklet van ilyenkor. Ha beveszek este széntablettát az segíthet? Van Cralex, meg kapszula, amit múltkor kint vettem..egyébként skizofréniával kezelnek.
jan. 12. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem akarok megszégyenülni senki előtt
jan. 12. 18:45
 2/3 A kérdező kommentje:
Megfigyeltem, hogy a szorongás megjelenik, és utána mintha az uralná a bélrendszeremet
jan. 12. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Te magad írod, hogy mi okozza, a szorongás. Vegyél be Cralexet ha hasmenésed van, az teljesen jó.


De ez nem feltétlenül a skizofrénia miatt van, nagyon sok embernek vannak gyomorproblémái, amikor feszült, szorong, ideges (vizsga, munkahelyi határidő, utazás stb.). Nekem pl. anno minden vizsgám reggelén hasmenésem volt, tudtam, hogy több időt kell hagynom a készülődésre, mert tökmindegy mit eszek, legalább 2-3x szaladnom kell majd a wc-re.

jan. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!