Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 1 hónap antidepresszáns,...

1 hónap antidepresszáns, antipszihotikum ér valamit vagy csak rontana a helyzeten?

Figyelt kérdés
Adderall lesz a cél, de a doki elsőre csak antidepresszánst, nyugtatót és antipszihotikumot írt fel, egy hónap múlva majd felírja az adderallt. Nem tudom amikor elkezdem majd azt szedni akkor is kell-e majd szednem az antidepresszánst és a többit, de feltételezem és úgy is érzem, hogy nem. Na már most a kérdés adott, egy hónap mit csinálna az agyammal?
jan. 14. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt talán tőle kellett volna megkérdezni és nem itt.
jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg fogom csak ma vasárnap, ő 6 hónapot ajánlott az elején és utána tértünk rá az adderallra
jan. 14. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én Ketileptet szedtem egy ideig, én is féltem, hogy mit csinál az agyammal. Az az csinálja, hogy az erős érzelmek intenzitását csökkenti. Az orvostól kérdezd meg, hogy ez hogy fog rád hatni. Kötelessége elmondani, megnyugtatni. Amúgy meg ne félj, ha úgy érzed, hogy nem tesz jót, abbahagyod és kiürül, elmúlik a hatása. Mindezt laikusként írom.
jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!