Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a derealization-től?

Figyelt kérdés
Hhc szívtam pár napja először, és lett egy pánik rohamom, azóta mióta vége lett folyamatosan úgy érzem egy álomban lennék, néha gyengül vagy erősödig de mindig fura érzésem van. Nem tudom mit csináljak

jan. 15. 11:46
 1/1 anonim válasza:
Szia! Ha még mindig ezzel küszködsz, akkor a legfontosabb az, hogy maradj otthon pár napig és pihend ki, emellett igyál NAGYON sok vizet. Próbálj meg minél többet kimenni a levegőre és próbálj meg valami olyat csinálni, ami erről eltereli a figyelmedet. Tudom könnyű mondani, de próbáld meg elfogadni és beletörődni/ezzel együtt élni, mert el fog múlni, ha nem gondolsz rá. Velem is ugyanez történt pár hónapja, onnan tudom...
máj. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!