Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Reggel 5 órakor 1,5 mg bevett...

Reggel 5 órakor 1,5 mg bevett frontin mikor fog kiürülni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor ihatok alkoholt?

jan. 15. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az csak akkor van ha egyszerre viszi be az alkoholt meg a benzodiazepine-t, az a maj enzimek miatt van, egyebkent. Mondhatom, hogy a CYP3A4 inhibicio, de sokat nem mond, illetve fokozzak ezaltal egymas hatasat. De ahhoz nagyon sokat kell inni, meg frontint bevenni, hogy te abba halj meg asphyxiacioval.
jan. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy irja a 11-es.


Hozzatennem, hogy elobb hanyna ki az illeto, mert a gyomorfalat is irritalja, a beleket is irritalja ez a sok alkohol meg frontin kombinacio. Csak azok szoktak ebbe belehalni olyan modon ahogy le lett irva, akik mar brutal nagy alkoholista toleranciaval rendelekznek es birjak az alkoholt, kozben szedik a Frontint.

jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon hasznos hozzászólások,köszönöm!
jan. 15. 18:16
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy egy kombótól berókázik az ember. Nekem volt olyan benyomattam min 4 liter sört, meg rövideket (de nem emlékszem) aztán ráiitam a fronyás üveg felét kb olyan 10 mg felett. Ezután még át is másztam a saját kapunkat (ami egyébként full nyitva volt) meg beszélgettem állítólag magamba. Én az egészre nem emlékszem kb olyan 12 óra kiesett. Viszont utána bedobtak egy szobába ahol magamhoz tértem, és nem rókáztam be. Pedig nem is iszok napi szinten, és a fronyát se szedem csak mikor ki akarom vele ütni magam.

Szóval erre a kihányós dologra ne vegyetek mérget.

jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!