Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin es alkohol?

Frontin es alkohol?

Figyelt kérdés

0.25-os frontint szoktam bevenni naponta max 3 szem.. , stresszoldas, szorongas ellen.

ma delutan beszedtem egyet 15:00 azutan 16:30, (stresszes volt a het)


ma estere terveztem 4 sort inni, el is kezdtem 7-kor.

ahogy olvastam itt par kerdezot, hogy 2mg-ra isznak szerintem elenyeszo, de rakerdeznek azert hogy lehet ebbol baj, barkinek tapasztalat? ertelmes valaszokat kernek koszi elore is. :)



jan. 20. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

semmi bajod nem lesz


komolyabb adagoknál van az hogy a frontin felerösiti az alkohol zsedatív hatását(bealszol mint szar)


De ilyen kis adagnál ezt észre se vesezd

jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem rémálmaim vannak, rosszul alszom és másnap a szokottnál szarabbul vagyok. Van, hogy több napig is.
jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Meghalni nem fogsz, de nagyon nem szerencsés. Okozhat pl. amnéziát (nem emlékszel mit csináltál), vérnyomás-zavarokat. Persze lehe hogy nem lesz semmi baj, max. könnyebben elalszol, de rendszert ne csinálj belőle.
jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
2mg-ra isznak? az szép g*ci!! rám is kb, úgy hat mint 2-nek, csak nekem nem napokig tart hanem max 1-ig, de nagyon levert és gyenge vagyok, és szerintem a szívet is cseszteti, úgy értve be kell vennem 1 szem Aszpirin-100-ast, nagyon ritkán használom, 0,5-nek a negyedét is megérzem. Ha nagyon felcsesznek akkor van hogy beveszek 1-et, volt hogy ittam is rá, de nem ér annyit az egész, többet se nem élek vele, inkább egy cigi.
jan. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

most hasznalom eloszor ezt az oldalt, es wow.. koszonom a gyors valaszokat!

alkoholrol probalok leallni jelenleg hetkoznap mar nem iszok, ha iszok is nem frontin ra szoktam.. csak most igy jott ki delutan, perpill most iszom utolsot haha

jan. 20. 21:08
 6/13 anonim válasza:
69%
Én bealudtam mint a huzat, mikor frontinra vodkát ittam. Másnap meg azt se tudtam, hogy mi történt velem, hogy is kerülhettem a konyha padlóra? Utána kb 5 napon keresztül doboltak a gorillák a fejemen, meg elefántdübőrgés féle feeling. XD
jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es valaszolo, igen nezz meg parat, erdemes

8 szem frontinra palinka stb hehe

az mar egy masik fokozat ;)

jan. 20. 21:14
 8/13 A kérdező kommentje:

meg azt ide beszurnam hogy ejszakaztam, mint a mosott szar ugy vagyok jelenleg.

ezen kivul semmi

jan. 20. 21:22
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Hogy, mások mit írnak arról, hogy hány mg.nyugtatóra isznak nem releváns. Lehet, most csak annyit fogsz érezni, hogy hamarabb hat az alkohol. Aztán, bátrabban belemész máskor is /így lesz, bármit is írsz/. Meglepetés érhet-jó kis pánikroham, olyan erős szívdobogással stb.hogy megbánod azt is, hogy megszülettél.
jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad rá egyáltalán inni. Itt egy ismerősöm beszedett 10mg rivót ivott rá sört meg tüskéket és másnap nem ébredt fel (meghalt). Szóval csak óvatosan. Nem véletlen van ráírva hogy nem szabad rá inni.
jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!