Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem lehet az embert...

Miért nem lehet az embert békénhagyni?

Figyelt kérdés

Kezdek nagyon ideges lenni akárhányszor nyugati/keleti pályaudvaron kell tartózkodnom. Nem lehet 5percre megállni úgy, hogy az embert ne szólítsák le hárman,ne próbáljanak rátukmálni valamit,vagy ne nézzék ki az ember szájából a kaját ha valamit enni merészel

NEM VAGYOK SZERETETSZOLGÁLAT

Ha segiteni akarok megtalalom a módját hivatalos egyesuleteknel


Mostanában tiktokon is elterjedt hogy a mobilfoxosoktol kezdve minden random kérdéssel már letámadják az utcán sétálókat. Kezdek olyan szinten ideges lenni ha ilyen helyeken vagyok, hogy az kibírhatatlan


Miért nem lehet békénhagyni az embert??


jan. 28. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Tanulj be egy mondatot valami kevésbé ismert idegen nyelven és azt használd ilyenkor ,majd nézzél rájuk értetlenül én a lengyelt használom erre 😃
jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen helyeken úgy megyek végig, hogy vagy a fülemre tartom a telefont vagy fülessel vagyok és ha valaki közelít hangosan beszélek, hogy "persze, rendben, de jó, hogy mondtad, de lenne egy kérdésem" tehát telefonálást színlelek úgy, hogy még messze nem fogom letenni. Így békén hagynak.
jan. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
És miért baj ez neked? Nem bírsz válaszolni?
jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baromira idegesítő. Hármas, amúgy de , lehet válaszolni, de mikor már napi szinten "zaklatnak" , a halál f@szàra küldené az ember az illetőket.
jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"És miért baj ez neked? Nem bírsz válaszolni?"


Mi van ha nem akar? Ha nem akarja, hogy belemásszanak az aurájába és zaklassák?

jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ahogy az 5ös mondja

Egyáltalán nem szeretném hogy vadidegen emberek bemásszanak az aurámba és ha nem kapják meg amit akarnak akkor elküdjenek a rákba

A dolgomat szeretném végezni békében

jan. 28. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
annyit kell mondani nekik:kapsz 10 másodpercet hogy továbbhaladj vagy kitátrazom a pofádat.
jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok épp egy fenyegető jelenség inkább kihagynám😅
jan. 28. 13:23
 9/10 anonim válasza:
Én nem mondok semmit, ott hagyom kész, kikerülöm.
jan. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azzal szoktak jönni,hogy lehet egy kérdésem?


Válaszom:Ez volt az.


Látom rajtuk,hogy legszívesebben elküldenének az anyámba,de még ilyen nem volt.

jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!